Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 17:00.20

p... v emu

ake p... programi idu teraz v emu?
uživatel
majori
07.12.2008, 17:01.17

re:teplé koule

:laughing:
uživatel
over
07.12.2008, 17:39.38

RE: p... v emu

:laughing:
uživatel
Jupi
07.12.2008, 17:45.05

RE: p... v emu

nemasti ho pořád a neh ho chvilku na pokoji :)))
uživatel
martin21
07.12.2008, 18:03.48

RE: p... v emu

dokopy už nič...Arqiva 5E, DIGI 1W, Hispasat 30W ale len v noci.:)
uživatel
vw1
07.12.2008, 18:09.20

RE: p... v emu

Zapoměls minimálně na 15 Péé.. :)
uživatel
zzaner
07.12.2008, 18:12.18

RE: p... v emu

A momentálně fta na 43°W v noci od 1 do 4 canal18 R^
uživatel
AB DSR-322
07.12.2008, 18:24.46

vw1

5E myslíš Hustler? A na Hispasatu je co?
uživatel
gaston
07.12.2008, 20:45.46

RE: p... v emu

áno, Hustler PG,PB..a Hispa si nalaď všetky free kanály, tam sa vysiela v noci...tuším dáke, tri,štyri kanály,ale je to robené formou call.
uživatel
vw1
07.12.2008, 21:10.19

vw1

PG ano, PB trapně štřihnuté tak, že bych to srovnal s erotikou na Nově. Na tom Hispasatu je to stejný? To by se potom péčkem daly nazývat i ty free blbosti z Hotbirdu.
uživatel
gaston
07.12.2008, 21:21.14

RE: p... v emu

ČT24, tam je p*č a č****ů habaděj aj j**ů tam také porád a to i v přímém přenosu :bomb: ;P Rv
uživatel
bore67
08.12.2008, 08:45.43

RE: p... v emu

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
image