| 07.12.2008, 17:00.20 | |
p... v emuake p... programi idu teraz v emu? |
![]() majori |
| 07.12.2008, 17:01.17 | |
re:teplé koule:laughing: |
![]() over |
| 07.12.2008, 17:39.38 | |
RE: p... v emu:laughing: |
![]() Jupi |
| 07.12.2008, 17:45.05 | |
RE: p... v emunemasti ho pořád a neh ho chvilku na pokoji :))) |
![]() martin21 |
| 07.12.2008, 18:03.48 | |
RE: p... v emudokopy už nič...Arqiva 5E, DIGI 1W, Hispasat 30W ale len v noci.:) |
![]() vw1 |
| 07.12.2008, 18:09.20 | |
RE: p... v emuZapoměls minimálně na 15 Péé.. :) |
![]() zzaner |
| 07.12.2008, 18:12.18 | |
RE: p... v emuA momentálně fta na 43°W v noci od 1 do 4 canal18 R^ |
![]() AB DSR-322 |
| 07.12.2008, 18:24.46 | |
vw15E myslíš Hustler? A na Hispasatu je co? |
![]() gaston |
| 07.12.2008, 20:45.46 | |
RE: p... v emuáno, Hustler PG,PB..a Hispa si nalaď všetky free kanály, tam sa vysiela v noci...tuším dáke, tri,štyri kanály,ale je to robené formou call. |
![]() vw1 |
| 07.12.2008, 21:10.19 | |
vw1PG ano, PB trapně štřihnuté tak, že bych to srovnal s erotikou na Nově. Na tom Hispasatu je to stejný? To by se potom péčkem daly nazývat i ty free blbosti z Hotbirdu. |
![]() gaston |
| 07.12.2008, 21:21.14 | |
RE: p... v emuČT24, tam je p*č a č****ů habaděj aj j**ů tam také porád a to i v přímém přenosu :bomb: ;P Rv |
![]() bore67 |
| 08.12.2008, 08:45.43 | |
RE: p... v emu:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() image |