Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 17:44.38

Gital nebo Skylink

Plánuji koupi karty cslinku. Můžete mi poradit kterou z těchto dvou vybrat a hlavně proč.
uživatel
rkhl
07.12.2008, 17:47.53

RE: Gital nebo Skylink

Co si hodláš předplácet?
uživatel
Saxon
07.12.2008, 17:48.06

RE: Gital nebo Skylink

pokud chceš HD tak skylink, zde je také nejvíce dál už neplacených kanálů v základu (JOJ a JOJ+), nemám na mysli něco jako Z1 či připravovaná Barandov TV Rv
uživatel
poky1
07.12.2008, 17:52.03

RE: Gital nebo Skylink

oby dve R^
uživatel
Jupi
07.12.2008, 17:52.49

RE: Gital nebo Skylink

kuli joj bych se tedy rozhodně nerozhodnul a ani kuli HD (BravaHD(balety),Eurosport(nekdy horsí něžli sd) a Nově (hd jen zprávy a pojištovna :))) )
rozhodoval bych se dle výhod a aktivace(rychlost).Pak bych dal přednost spíše domácímu operátoru a ten je v současné době jen jeden....asi nemusim zduraznovat R^
uživatel
cb21
07.12.2008, 17:53.34

RE: Gital nebo Skylink

nejlepší je mít jednu s českou registrací a druhou slovenskou
uživatel
poky1
07.12.2008, 17:54.05

RE: Gital nebo Skylink

A i ty placený programy jsou mnohem lepší. Třeba na Film+, Spectrum, DoQ na Gitalu.. tam nedávají nic zajímavého. Na Skylinku Filmbox, Filmbox Extra, Nostalgia, Viasaty.. To je lepší
uživatel
qwerqwer
07.12.2008, 17:55.37

cb21

Výhoda u Gitalu je zatím a už dlouho pouze jediná, platba kupony přes net!!! To géčko je zatím naprosto mimo.
uživatel
poky1
07.12.2008, 17:56.06

cb21

Nevím, ale k čemu mi je rychlá registrace něčeho co třeba nechci..?? To raději 3dny počkám, než to aktivujou a pak koukám na něco, co se mi líbí. Ale neříkám, že ten kupon je pohodlnější R^
uživatel
qwerqwer
07.12.2008, 17:57.46

qwer

to je věc osobního názoru....každému se líbí neco jiného...čili dle tohoto opravdu ne
uživatel
cb21
07.12.2008, 17:59.33

cb21

Já mam karty obě dvě R^ ;)
uživatel
qwerqwer
07.12.2008, 17:59.58

To cb21

Chceš mě tvrdit , že eurosport HD je horší než SD? Díval ses na to někdy?
uživatel
ava
07.12.2008, 18:04.44

ava

tohle nepotvrdím, ale to že je horší než z 1W v conaxu, tak to je na 100%!
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:09.08

RE: Gital nebo Skylink

Tady je řeč mezi eusp HD a SD na Astře a to je sakra rozdíl.
uživatel
ava
07.12.2008, 18:11.46

RE: Gital nebo Skylink

ono je zarážející, že je mezi Eurosporty HD vůbec nějakej rozdíl mimo dabingu. :-/
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:48.08

RE: Gital nebo Skylink

Mám obě, ale Skylink vede, balíček multi je lepší než géčko, navíc i joj a joj plus.
uživatel
Bob24
07.12.2008, 18:58.23

RE: Gital nebo Skylink

mám všechny tři a jsem téhož názoru
uživatel
poky1
07.12.2008, 19:17.34

RE: Gital nebo Skylink

Gital je lepší hlavně z důvodu jednoduchého nybívání programů přes kopony. zde to trvá 5 minut, u Sky Linku 3 dny! R^
uživatel
Dejf
07.12.2008, 19:22.45

Dejf

To je velká pravda. Ale co je lepší? Trabant za 5 minut nebo Mercedes za 3 dny?
uživatel
qwerqwer
07.12.2008, 19:28.29

RE: Gital nebo Skylink

kašlete na to je to tady furt dokola, zbytek je tady
https://www.parabola.cz/forum/topic-30809/ a zítra jedem nanovo
uživatel
poky1
07.12.2008, 20:03.01

qwerqwer

Vychvalovat filmboxy na ktorych dokopy nic poriadne nejde :)
uživatel
Blooddog
07.12.2008, 20:56.28

RE: Gital nebo Skylink

nevím co řešíte každému vyhovuje něco jiného ,já preferuji gital a také ho prodávám /jenom gital/ R^
uživatel
pit178
07.12.2008, 21:09.42

RE: Gital nebo Skylink

NIE JE O ČOM!!! - OBE!!! R^ :)
uživatel
mat
07.12.2008, 22:01.13

RE: Gital nebo Skylink

pit178:chudáci tvý zákazníci.Od tebe teda raději dál.
uživatel
BIDLO
07.12.2008, 22:23.52

RE: Gital nebo Skylink

Dobrý je mít obě-a pak at si tam přidávaj ,co budou chtít.Anebude žádný problém.(snad...)
uživatel
Cucerak
07.12.2008, 22:40.18

RE: Gital nebo Skylink

nevím proč by moji zákazníci byli chudáci jsou spokojeni a nikdo si nestěžuje.Každý má možnost volby a pokud někomu nepasuje moje nabídka tak si muže zvolit jinou firmu,určitě v našem regionu nemontuji satelity sám. :)) R^
uživatel
pit178
07.12.2008, 22:46.15

je dobré býti BIDLEM:)))

BIDLO: zbytečný výkřik do tmy....pit 178 opravdu vůbec není sám,kdo prodává jen gital a skylink jen na objednávku!

kdybych mohl,tak Ti je zde všechny vypíši,ale to nejde...neni jich málo R^

zkus jít po ulici třeba před tvym barákem(to je jedno kdy a zeptej se lidí co je to joj....a jestli mají možnost HD.....něco uslyšíš...chytrouši :laughing:
uživatel
cb21
07.12.2008, 23:20.27

RE: Gital nebo Skylink

Dodávám se satelitem jedině Gital. Možnost volby jakéhokoliv programu z nabídky samostatně, nemá konkurenci. Nevím, ale o tu JOJku nikdo zvlášť neláme.
uživatel
kuba
08.12.2008, 00:00.55

RE: Gital nebo Skylink

V poslední době šly spíše karty skylink, ale už se těším, jak budu někomu vysvětlovat, proč mu skončily jojky.. :scared:
uživatel
Tomik535
08.12.2008, 06:55.06

RE: Gital nebo Skylink

@all

Výhody Skylinku -
1. obě Jojky v bezplatném základu
2. Již skoro kompletní EPG u všech programů R^
3. HD programy - v případě zájmu a patřičného vybavení
4. dynamičtější a troufám si tvrdit i spolehlivější fa

PS: u Skylinku funguje služba rychlé aktivace placených programů přez net, je potřeba zaslat na účet patřičný předpokládaný obnos (kredit) a poté je možné přez svůj uživatelský účet kdykoli vybranou nabídku okamžitě aktivovat!

Výhody Gitalu -
1. rychlá registace placeného Géčka v případě zájmu pomocí kupónů
2. nic :O

Schválně si všiměte, že neporovnávám Géčko vs Multi, protože to je věc názoru!

@Tomík535
zbytečný strach, vždyť JOJ test už jede cca 1 rok! A zákazníka stačí jen upozornit, že jsou v testu a nemáš se čeho bát. :))) :))) :)))

@kuba
"Možnost volby jakéhokoliv programu z nabídky samostatně, nemá konkurenci." - kolik takových programů je Ty kubo? Kolik asi je nadšenců, kteří si za více než poloviční cenu ročního Géčka dají jen Novu Sport, nebo CS Film - to jsou jediné dva programy!? :-/ :))) :))) O nevýhodnosti na kratší období netřeba diskutovat!
Pokud jde o Jojky, to stačí zákazníkům o těchto programech říct a uvidíš co se děje, a to jen díky tomu, že jsou zadarmo!

@pit178 22:40:18
bodejť by Tví zákazníci remcali, když jim nedáš na výběr, jsem zvědavý, kolik se jich k Tobě vrátí, když jim zatajuješ podtatné rozdíly! Rv ;P

@cb21
zbytečné komentovat, tlachal, který si vymýšlí a doufá že se to za rok uskuteční!! Rv Rv
uživatel
Zip
08.12.2008, 07:29.56

tak na Tve vyplody jse čekal

a nezklamal si

1) jojky dle vseobecne roviny zcela nezajimave,projdi se ulicemi a zeptej se bezných lidí co to vubec jojka je

2)HD k nicemu a to skoro absolutne(balet a pojistovnu stesti sleduje chtěně v HD tolik lidí,že bys to spočítal na prstech(a to spíše z fraješiny neřli účelově!

3) evidentně neznáš a nevíš co a čím se živili mr. G.... a MR. Z.... :)))
čili stabilita ohrožena a dynamický rozvoj jen dočasný,neb až nebudou za to plácání penězi ...peníze,chci to vidět dál..

4)aktivace přes net nefunguje a fungovat z principu jako kupony dobře ani nemůže a nebude

5)to že jde joj rok v testu neznamená vubec že zítra pápá:-)

6) je toho víc proč ne Skylink,ale nemam čas,příště,,,,až zase budeš zastávat NEčeskou platformu:-)
uživatel
cb21
08.12.2008, 07:42.37

@cb21

Také nemám čas, večer pokecáme, jen poznámka k bodu 3 - už Ti dochází argumenty, začínáš tahat špinavé prádlo, čím dál větší mám dojem, že jsi Bujnoch!!! :O :O
uživatel
Zip
08.12.2008, 08:10.54

RE: Gital nebo Skylink

Asi tolik, každý ať si sám vybere co chce. Já jsem šel do Gitalu, protože když už mám bednu zapnutou, tak čumím na sporty, a dávat za Galaxii 2400,- místo 1200,- se mi opravdu nechtělo. Někteří lidi v mém okolí, co mají T-T, sice kvůli Galaxii remcali, ale nakonec těch 2400,- cálují, někteří to vyřešili otočením na 1W. Každý prostě sledujeme něco jiného, takže rozumím lidem, co je baví Viasaty, Spektrum apod. Já si např. géčko předplatím po zařazení SPORT1.
uživatel
polulin
08.12.2008, 09:01.22

RE: Gital nebo Skylink

už chýbajú len nejaké fajné hudobné kanály (u oboch)
uživatel
master11
08.12.2008, 10:31.22

qwerqwer

Filmbox a Filmbox Extra na Gitalu taky jdou
uživatel
DUCHOVE
08.12.2008, 11:34.24

Jedině Gital

A vysvětlím proč. Montáže provádím většinou v malých městech a na vesnici.Většina lidí zde nemá čas sedět stále u televize tak si hodně předplácejí tel programy pouze na zimu. Většině stačí třeba CSfilm, nebo sport a víc nepotřebují. Takovej CSfilm na půl roku přijde na 600kč. Říjen až březen včetně, bohatě hodně lidem stačí. Tedy za 600kč ročně. Spočítej si, kolik by toto stálo u Skylinku! Tady opravdu není o čem diskutovat. A ta volnost předplatného je k nezaplacení.Mnoha lidem jsem třeba u Gitalu aktivoval na měsíc kvůli olympiadě sport, a víc nepotřebovali.Každýmu říkám, Skylink ano, proč ne? Ale musíš být televizní celoroční maniak.
uživatel
kuba
08.12.2008, 12:05.43

master11

dočkáš se....

kuba: přesně....to slyším stále ......
uživatel
cb21
08.12.2008, 12:07.07

Zip ou kej

v poho....jsme sice jak malé děti,ale stajně jde ve všem jen o prachy.....Buj....nejsem,ale.....zatim čau
uživatel
cb21
08.12.2008, 22:36.29

RE: Gital nebo Skylink

@cb21
tak poprvé od Tebe vidím solidní odpověď, ano jsme jak malé děti! Ale o prachy jde některým víc! :))) :))) :)))

@kuba
proč by u Skylinku měl být jeho majitel celoroční divák, to jsem tedy nepochopil? Ale vysvětlím Ti ekonomiku norálních lidí tady u nás.
Také u nás, v našich malých městečkách a vesničkách nemají lidi čas hledět na TV, proto a většinou přes zimu, nebo při delší nemoci si aktivují balíček (jak MULTI, tak i Géčko - jak jsi si jistě všimnul, já dávám na výběr !!!) na tři měsíce a ten (cca 10 programů, nikoli 1 (slovy jeden program)) je vyjde na cca 600,- nebo 666,-.
Z toho plyne jednoduchá matematika, že Ty lidem vnucuješ jeden program za 600 na půl roku, u nás si lidi vybírají 10 programů na čtvrt roku za 600,- (666,-) t.j. jeden program za cca 60,- (67,-) v případě půlroku je to krát 2, to je 1/5 (nebo také 20% ceny na 1 program)!!!

Pokud jde o jednoduchost, či složitost aktivace, ke mě příjde Gitalista, dostane kupón a jde klovat SMS nebo na net (na požádání aktivuji sám), příjde Skylinkista, dostane složenku, doplní svou adresu, var. symbol, hopne na počtu a je to!

No nic, mám také jednoho kolegu (dobrého kamaráda) prodejce, který také většinou tlačí Gitalky. Když jsme kdysi diskutovali u hrnku, tak mi alespoň řekl, proč to dělá. Odpověď zněla, že na kupónech od Gitalu má alespoň nějaký drobák, kdežto od Skylinku (tehdy ještě TT) nemá ani vindru z placených programů! :8) :-/ :lookaround: Tak možná o tom to je, ale podle toho může být pro některé zákazníky nedobrý prodejce, jelikož řekl pouze A, a zatajil B! ;) :O
uživatel
Zip
09.12.2008, 10:02.15

RE: Gital nebo Skylink

Zip: Máš zajímavé porovnávání. Kdo mluvil o deseti programech, kdo opravdu chce, tak si zaplatí Gečko, ale koho zajímá např pouze CSfilm, nemusí si platit žádné VNUCENÉ programy. A v tom je to svinstvo. To bys asi koukal v krámě, kdyby ti nutili ke svíčkový také předraženou kližku! Proto u mě je jedině Gital seriozní , u něho si žádnou kližku, kterou nechci, koupit nemusím. Mimochodem, spočítej si, na kolik by u Skylinku přišel CSfilm na půl roku. A to si ho předplácejí většinou starší lidé.
uživatel
kuba
09.12.2008, 18:03.49

RE: Gital nebo Skylink

Kuba:
Tys to zjevně nepochopil! Já už dneska neznám nikoho (ani majitele Gital karet), kdo je ochotný dát za jeden program v průměru 100kč a více za 1 měsíc !!!
Pokud si někdo s mou pomocí něco předplácí, t.j. kupuje kupóny, nebo doplňuje složenku, vždy si berou balíček! Proto jsem se Ti to snažil vysvětlit cenově, jelikož Ti to ještě asi nikdo nenastínil!?.
Nicméně máš svou geniální filosofii, tak si u ní zůstaň, otazka zní, jestli Ti zůstanou věrní zákazníci!!! :O :-/
uživatel
Zip
09.12.2008, 20:05.04

RE: Gital nebo Skylink

Zip, Tys to zjevně nepochopil! Mám to co chci za 600 na půl roku. Já opravdu nechci (a semnou i někteří zákazníci) za jednou tolik t.j, za 1200 všechno. Já si chci koupit vepřovou panenku a nechci k tomu předraženou kližku!!!Je ti to už jasný? Už opravdu nevím, jak ti to vysvětlit, abys to pochopil. Ahoj Kuba.
uživatel
kuba