| 07.12.2008, 17:44.38 | |
Gital nebo SkylinkPlánuji koupi karty cslinku. Můžete mi poradit kterou z těchto dvou vybrat a hlavně proč. |
![]() rkhl |
| 07.12.2008, 17:47.53 | |
RE: Gital nebo SkylinkCo si hodláš předplácet? |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 17:48.06 | |
RE: Gital nebo Skylinkpokud chceš HD tak skylink, zde je také nejvíce dál už neplacených kanálů v základu (JOJ a JOJ+), nemám na mysli něco jako Z1 či připravovaná Barandov TV Rv |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 17:52.03 | |
RE: Gital nebo Skylinkoby dve R^ |
![]() Jupi |
| 07.12.2008, 17:52.49 | |
RE: Gital nebo Skylinkkuli joj bych se tedy rozhodně nerozhodnul a ani kuli HD (BravaHD(balety),Eurosport(nekdy horsí něžli sd) a Nově (hd jen zprávy a pojištovna :))) )rozhodoval bych se dle výhod a aktivace(rychlost).Pak bych dal přednost spíše domácímu operátoru a ten je v současné době jen jeden....asi nemusim zduraznovat R^ |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 17:53.34 | |
RE: Gital nebo Skylinknejlepší je mít jednu s českou registrací a druhou slovenskou |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 17:54.05 | |
RE: Gital nebo SkylinkA i ty placený programy jsou mnohem lepší. Třeba na Film+, Spectrum, DoQ na Gitalu.. tam nedávají nic zajímavého. Na Skylinku Filmbox, Filmbox Extra, Nostalgia, Viasaty.. To je lepší |
![]() qwerqwer |
| 07.12.2008, 17:55.37 | |
cb21Výhoda u Gitalu je zatím a už dlouho pouze jediná, platba kupony přes net!!! To géčko je zatím naprosto mimo. |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 17:56.06 | |
cb21Nevím, ale k čemu mi je rychlá registrace něčeho co třeba nechci..?? To raději 3dny počkám, než to aktivujou a pak koukám na něco, co se mi líbí. Ale neříkám, že ten kupon je pohodlnější R^ |
![]() qwerqwer |
| 07.12.2008, 17:57.46 | |
qwerto je věc osobního názoru....každému se líbí neco jiného...čili dle tohoto opravdu ne |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 17:59.33 | |
cb21Já mam karty obě dvě R^ ;) |
![]() qwerqwer |
| 07.12.2008, 17:59.58 | |
To cb21Chceš mě tvrdit , že eurosport HD je horší než SD? Díval ses na to někdy? |
![]() ava |
| 07.12.2008, 18:04.44 | |
avatohle nepotvrdím, ale to že je horší než z 1W v conaxu, tak to je na 100%! |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:09.08 | |
RE: Gital nebo SkylinkTady je řeč mezi eusp HD a SD na Astře a to je sakra rozdíl. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 18:11.46 | |
RE: Gital nebo Skylinkono je zarážející, že je mezi Eurosporty HD vůbec nějakej rozdíl mimo dabingu. :-/ |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:48.08 | |
RE: Gital nebo SkylinkMám obě, ale Skylink vede, balíček multi je lepší než géčko, navíc i joj a joj plus. |
![]() Bob24 |
| 07.12.2008, 18:58.23 | |
RE: Gital nebo Skylinkmám všechny tři a jsem téhož názoru |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 19:17.34 | |
RE: Gital nebo SkylinkGital je lepší hlavně z důvodu jednoduchého nybívání programů přes kopony. zde to trvá 5 minut, u Sky Linku 3 dny! R^ |
![]() Dejf |
| 07.12.2008, 19:22.45 | |
DejfTo je velká pravda. Ale co je lepší? Trabant za 5 minut nebo Mercedes za 3 dny? |
![]() qwerqwer |
| 07.12.2008, 19:28.29 | |
RE: Gital nebo Skylinkkašlete na to je to tady furt dokola, zbytek je tadyhttps://www.parabola.cz/forum/topic-30809/ a zítra jedem nanovo |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 20:03.01 | |
qwerqwerVychvalovat filmboxy na ktorych dokopy nic poriadne nejde :) |
![]() Blooddog |
| 07.12.2008, 20:56.28 | |
RE: Gital nebo Skylinknevím co řešíte každému vyhovuje něco jiného ,já preferuji gital a také ho prodávám /jenom gital/ R^ |
![]() pit178 |
| 07.12.2008, 21:09.42 | |
RE: Gital nebo SkylinkNIE JE O ČOM!!! - OBE!!! R^ :) |
![]() mat |
| 07.12.2008, 22:01.13 | |
RE: Gital nebo Skylinkpit178:chudáci tvý zákazníci.Od tebe teda raději dál. |
![]() BIDLO |
| 07.12.2008, 22:23.52 | |
RE: Gital nebo SkylinkDobrý je mít obě-a pak at si tam přidávaj ,co budou chtít.Anebude žádný problém.(snad...) |
![]() Cucerak |
| 07.12.2008, 22:40.18 | |
RE: Gital nebo Skylinknevím proč by moji zákazníci byli chudáci jsou spokojeni a nikdo si nestěžuje.Každý má možnost volby a pokud někomu nepasuje moje nabídka tak si muže zvolit jinou firmu,určitě v našem regionu nemontuji satelity sám. :)) R^ |
![]() pit178 |
| 07.12.2008, 22:46.15 | |
je dobré býti BIDLEM:)))BIDLO: zbytečný výkřik do tmy....pit 178 opravdu vůbec není sám,kdo prodává jen gital a skylink jen na objednávku!kdybych mohl,tak Ti je zde všechny vypíši,ale to nejde...neni jich málo R^ zkus jít po ulici třeba před tvym barákem(to je jedno kdy a zeptej se lidí co je to joj....a jestli mají možnost HD.....něco uslyšíš...chytrouši :laughing: |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 23:20.27 | |
RE: Gital nebo SkylinkDodávám se satelitem jedině Gital. Možnost volby jakéhokoliv programu z nabídky samostatně, nemá konkurenci. Nevím, ale o tu JOJku nikdo zvlášť neláme. |
![]() kuba |
| 08.12.2008, 00:00.55 | |
RE: Gital nebo SkylinkV poslední době šly spíše karty skylink, ale už se těším, jak budu někomu vysvětlovat, proč mu skončily jojky.. :scared: |
![]() Tomik535 |
| 08.12.2008, 06:55.06 | |
RE: Gital nebo Skylink@allVýhody Skylinku - 1. obě Jojky v bezplatném základu 2. Již skoro kompletní EPG u všech programů R^ 3. HD programy - v případě zájmu a patřičného vybavení 4. dynamičtější a troufám si tvrdit i spolehlivější fa PS: u Skylinku funguje služba rychlé aktivace placených programů přez net, je potřeba zaslat na účet patřičný předpokládaný obnos (kredit) a poté je možné přez svůj uživatelský účet kdykoli vybranou nabídku okamžitě aktivovat! Výhody Gitalu - 1. rychlá registace placeného Géčka v případě zájmu pomocí kupónů 2. nic :O Schválně si všiměte, že neporovnávám Géčko vs Multi, protože to je věc názoru! @Tomík535 zbytečný strach, vždyť JOJ test už jede cca 1 rok! A zákazníka stačí jen upozornit, že jsou v testu a nemáš se čeho bát. :))) :))) :))) @kuba "Možnost volby jakéhokoliv programu z nabídky samostatně, nemá konkurenci." - kolik takových programů je Ty kubo? Kolik asi je nadšenců, kteří si za více než poloviční cenu ročního Géčka dají jen Novu Sport, nebo CS Film - to jsou jediné dva programy!? :-/ :))) :))) O nevýhodnosti na kratší období netřeba diskutovat! Pokud jde o Jojky, to stačí zákazníkům o těchto programech říct a uvidíš co se děje, a to jen díky tomu, že jsou zadarmo! @pit178 22:40:18 bodejť by Tví zákazníci remcali, když jim nedáš na výběr, jsem zvědavý, kolik se jich k Tobě vrátí, když jim zatajuješ podtatné rozdíly! Rv ;P @cb21 zbytečné komentovat, tlachal, který si vymýšlí a doufá že se to za rok uskuteční!! Rv Rv |
![]() Zip |
| 08.12.2008, 07:29.56 | |
tak na Tve vyplody jse čekala nezklamal si1) jojky dle vseobecne roviny zcela nezajimave,projdi se ulicemi a zeptej se bezných lidí co to vubec jojka je 2)HD k nicemu a to skoro absolutne(balet a pojistovnu stesti sleduje chtěně v HD tolik lidí,že bys to spočítal na prstech(a to spíše z fraješiny neřli účelově! 3) evidentně neznáš a nevíš co a čím se živili mr. G.... a MR. Z.... :))) čili stabilita ohrožena a dynamický rozvoj jen dočasný,neb až nebudou za to plácání penězi ...peníze,chci to vidět dál.. 4)aktivace přes net nefunguje a fungovat z principu jako kupony dobře ani nemůže a nebude 5)to že jde joj rok v testu neznamená vubec že zítra pápá:-) 6) je toho víc proč ne Skylink,ale nemam čas,příště,,,,až zase budeš zastávat NEčeskou platformu:-) |
![]() cb21 |
| 08.12.2008, 07:42.37 | |
@cb21Také nemám čas, večer pokecáme, jen poznámka k bodu 3 - už Ti dochází argumenty, začínáš tahat špinavé prádlo, čím dál větší mám dojem, že jsi Bujnoch!!! :O :O |
![]() Zip |
| 08.12.2008, 08:10.54 | |
RE: Gital nebo SkylinkAsi tolik, každý ať si sám vybere co chce. Já jsem šel do Gitalu, protože když už mám bednu zapnutou, tak čumím na sporty, a dávat za Galaxii 2400,- místo 1200,- se mi opravdu nechtělo. Někteří lidi v mém okolí, co mají T-T, sice kvůli Galaxii remcali, ale nakonec těch 2400,- cálují, někteří to vyřešili otočením na 1W. Každý prostě sledujeme něco jiného, takže rozumím lidem, co je baví Viasaty, Spektrum apod. Já si např. géčko předplatím po zařazení SPORT1. |
![]() polulin |
| 08.12.2008, 09:01.22 | |
RE: Gital nebo Skylinkuž chýbajú len nejaké fajné hudobné kanály (u oboch) |
![]() master11 |
| 08.12.2008, 10:31.22 | |
qwerqwerFilmbox a Filmbox Extra na Gitalu taky jdou |
![]() DUCHOVE |
| 08.12.2008, 11:34.24 | |
Jedině GitalA vysvětlím proč. Montáže provádím většinou v malých městech a na vesnici.Většina lidí zde nemá čas sedět stále u televize tak si hodně předplácejí tel programy pouze na zimu. Většině stačí třeba CSfilm, nebo sport a víc nepotřebují. Takovej CSfilm na půl roku přijde na 600kč. Říjen až březen včetně, bohatě hodně lidem stačí. Tedy za 600kč ročně. Spočítej si, kolik by toto stálo u Skylinku! Tady opravdu není o čem diskutovat. A ta volnost předplatného je k nezaplacení.Mnoha lidem jsem třeba u Gitalu aktivoval na měsíc kvůli olympiadě sport, a víc nepotřebovali.Každýmu říkám, Skylink ano, proč ne? Ale musíš být televizní celoroční maniak. |
![]() kuba |
| 08.12.2008, 12:05.43 | |
master11dočkáš se....kuba: přesně....to slyším stále ...... |
![]() cb21 |
| 08.12.2008, 12:07.07 | |
Zip ou kejv poho....jsme sice jak malé děti,ale stajně jde ve všem jen o prachy.....Buj....nejsem,ale.....zatim čau |
![]() cb21 |
| 08.12.2008, 22:36.29 | |
RE: Gital nebo Skylink@cb21tak poprvé od Tebe vidím solidní odpověď, ano jsme jak malé děti! Ale o prachy jde některým víc! :))) :))) :))) @kuba proč by u Skylinku měl být jeho majitel celoroční divák, to jsem tedy nepochopil? Ale vysvětlím Ti ekonomiku norálních lidí tady u nás. Také u nás, v našich malých městečkách a vesničkách nemají lidi čas hledět na TV, proto a většinou přes zimu, nebo při delší nemoci si aktivují balíček (jak MULTI, tak i Géčko - jak jsi si jistě všimnul, já dávám na výběr !!!) na tři měsíce a ten (cca 10 programů, nikoli 1 (slovy jeden program)) je vyjde na cca 600,- nebo 666,-. Z toho plyne jednoduchá matematika, že Ty lidem vnucuješ jeden program za 600 na půl roku, u nás si lidi vybírají 10 programů na čtvrt roku za 600,- (666,-) t.j. jeden program za cca 60,- (67,-) v případě půlroku je to krát 2, to je 1/5 (nebo také 20% ceny na 1 program)!!! Pokud jde o jednoduchost, či složitost aktivace, ke mě příjde Gitalista, dostane kupón a jde klovat SMS nebo na net (na požádání aktivuji sám), příjde Skylinkista, dostane složenku, doplní svou adresu, var. symbol, hopne na počtu a je to! No nic, mám také jednoho kolegu (dobrého kamaráda) prodejce, který také většinou tlačí Gitalky. Když jsme kdysi diskutovali u hrnku, tak mi alespoň řekl, proč to dělá. Odpověď zněla, že na kupónech od Gitalu má alespoň nějaký drobák, kdežto od Skylinku (tehdy ještě TT) nemá ani vindru z placených programů! :8) :-/ :lookaround: Tak možná o tom to je, ale podle toho může být pro některé zákazníky nedobrý prodejce, jelikož řekl pouze A, a zatajil B! ;) :O |
![]() Zip |
| 09.12.2008, 10:02.15 | |
RE: Gital nebo SkylinkZip: Máš zajímavé porovnávání. Kdo mluvil o deseti programech, kdo opravdu chce, tak si zaplatí Gečko, ale koho zajímá např pouze CSfilm, nemusí si platit žádné VNUCENÉ programy. A v tom je to svinstvo. To bys asi koukal v krámě, kdyby ti nutili ke svíčkový také předraženou kližku! Proto u mě je jedině Gital seriozní , u něho si žádnou kližku, kterou nechci, koupit nemusím. Mimochodem, spočítej si, na kolik by u Skylinku přišel CSfilm na půl roku. A to si ho předplácejí většinou starší lidé. |
![]() kuba |
| 09.12.2008, 18:03.49 | |
RE: Gital nebo SkylinkKuba:Tys to zjevně nepochopil! Já už dneska neznám nikoho (ani majitele Gital karet), kdo je ochotný dát za jeden program v průměru 100kč a více za 1 měsíc !!! Pokud si někdo s mou pomocí něco předplácí, t.j. kupuje kupóny, nebo doplňuje složenku, vždy si berou balíček! Proto jsem se Ti to snažil vysvětlit cenově, jelikož Ti to ještě asi nikdo nenastínil!?. Nicméně máš svou geniální filosofii, tak si u ní zůstaň, otazka zní, jestli Ti zůstanou věrní zákazníci!!! :O :-/ |
![]() Zip |
| 09.12.2008, 20:05.04 | |
RE: Gital nebo SkylinkZip, Tys to zjevně nepochopil! Mám to co chci za 600 na půl roku. Já opravdu nechci (a semnou i někteří zákazníci) za jednou tolik t.j, za 1200 všechno. Já si chci koupit vepřovou panenku a nechci k tomu předraženou kližku!!!Je ti to už jasný? Už opravdu nevím, jak ti to vysvětlit, abys to pochopil. Ahoj Kuba. |
![]() kuba |