| 07.12.2008, 17:56.07 | |
propojení sat-video-tvprosím o radu jak nejoptimálněji propojittv (1x scart), sat (2x scart,cinch- audio L,R,video) a video (starší typ,žádný scart,jen audio+video out, audio +video in) jde mi o to aby přes video šel také satelit (nahrávání)což mi nejde, jinak sat přes av ok, analog kanály na video ok díky |
![]() fanmax |
| 07.12.2008, 18:17.35 | |
RE: propojení sat-video-tvSatelitní přijímač má jak píšeš dva scarty.Jeden nese označení TV,ten je určen pro propojení do TV,druhý konektor nese označení VCR,ten je určen pro propojení do záznamového přístroje,ve tvém případě to je VHS. Musíš na to použít kabel Scart-2xCinch/žlutý Video,černý či bílý Mono Audio/.Musíš dbát na správný směr signálu.Nejlepší je koupit s přepínačem na Scart-konektoru. Pro záznam satelitního vysílání je třeba na VHS navolit AV vstup. |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 18:24.00 | |
RE: propojení sat-video-tvMrkni na toto mám to a nemám problem není to žádný hifi, ale běžnýmu uživateli to stačí.http://cgi.ebay.at/VIDEO--UMSCHALTPULT_W0QQitemZ400011855862QQcmdZViewItemQQimsxZ20081125?IMSfp=TL081125141001r4568#ebayphotohosting |
![]() slapet |
| 07.12.2008, 18:48.41 | |
RE: propojení sat-video-tvdíky ,jak píše saxon, tak jsem to už měl propojený(sat - scart,vhs audio/video in cinch)ale nevím jak na vhs nastavit av vstup když to video nemá scart |
![]() fanmax |
| 07.12.2008, 18:54.40 | |
RE: propojení sat-video-tvAV vstup přece neni jen Scart.Vždyt sám píšeš, že to má AV in i out.To tvé video má sice pouze CVBS, ale i ten Ti tvuj záměr musí splnit,ne?Když neumíš na Videu nastavit AV vstup,to je pak těžký Ti radit. Na DO to bývá tlačítko, které je označeno nějak takto: AV,Ext,šipka směřující do čtverečku či kruhu. |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 18:58.47 | |
RE: propojení sat-video-tvjaký to je video |
![]() slapet |
| 07.12.2008, 18:59.59 | |
RE: propojení sat-video-tvTipoval bych to ještě na model s BNC konektorem na video pozici. |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 19:02.51 | |
RE: propojení sat-video-tv@Saxon mám totiž starej philips VR 253 bez scartu a když už nahrávám tak v pohodě R^ |
![]() slapet |
| 07.12.2008, 19:19.02 | |
RE: propojení sat-video-tvchlapi díky, nemám to doma ale zapojoval jsem to příbuzným,je to starý vhs sony, postup zapojení už mi je jasný |
![]() fanmax |