| 07.12.2008, 17:59.22 | |
DVB-T PCMCIARad bych se zeptal, jestli ma nekdo zkusenosti s DVB-T PCMCIA kartou (s CW), ktera by se dala pouzit do televizoru SONY. Slysel jsem, ze tyto karty jiz existuji, prosim o nejake info, ci odkaz na fungujici ci odzkousenou kartu. diaks |
![]() vanous10 |
| 07.12.2008, 18:06.46 | |
RE: DVB-T PCMCIAPomůže ti tohle? http://www.digilidi.cz/uzivatelska-recenze-test-lcd-tv-sony-kdl-40w4000 Táta to tak má a spokojenost. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 18:14.54 | |
RE: DVB-T PCMCIADiky, rad to zkusim, doufam, ze se UPC karta v tom chyti a nebudu v budoucnost premejslet o reciveru na SAT |
![]() vanous10 |
| 07.12.2008, 18:21.40 | |
RE: DVB-T PCMCIATáta to má na kabelovku UPC bez problému. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 18:50.25 | |
RE: DVB-T PCMCIAMěl jsem za to že je má UPC spárované s přijímačema?Neníí to tedy pravda? |
![]() AB DSR-322 |
| 07.12.2008, 20:00.04 | |
RE: DVB-T PCMCIAUPC to má spárované, o možnosti viz. výše pochybuji, že je funkční. Zatím mi to nikdo nevysvětlil, na dotaz do UPC jsem dostal odpověď, že tato možnost není nabízena, ve vypbrazeném modulu Conax by musel být kompletní přijímaž DVB-C, vstup anteny atd. Budu rád, když někdo přidá zasvěcenou odpověď. |
![]() Mirko. |
| 07.12.2008, 20:16.07 | |
RE: DVB-T PCMCIAPříjímač DVB-C je zabudovaný v TV. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 20:28.20 | |
RE: DVB-T PCMCIATen zabudovaný není náhodou DVB-T??? |
![]() Mirko. |
| 08.12.2008, 16:14.17 | |
RE: DVB-T PCMCIAJe tam DVB-T, DVB-C a HD tuner, tj umí HD NOVA po DVB-T |
![]() ava |