Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 17:59.22

DVB-T PCMCIA

Rad bych se zeptal, jestli ma nekdo zkusenosti s DVB-T PCMCIA kartou (s CW), ktera by se dala pouzit do televizoru SONY. Slysel jsem, ze tyto karty jiz existuji, prosim o nejake info, ci odkaz na fungujici ci odzkousenou kartu. diaks
uživatel
vanous10
07.12.2008, 18:06.46

RE: DVB-T PCMCIA

Pomůže ti tohle? http://www.digilidi.cz/uzivatelska-recenze-test-lcd-tv-sony-kdl-40w4000 Táta to tak má a spokojenost.
uživatel
ava
07.12.2008, 18:14.54

RE: DVB-T PCMCIA

Diky, rad to zkusim, doufam, ze se UPC karta v tom chyti a nebudu v budoucnost premejslet o reciveru na SAT
uživatel
vanous10
07.12.2008, 18:21.40

RE: DVB-T PCMCIA

Táta to má na kabelovku UPC bez problému.
uživatel
ava
07.12.2008, 18:50.25

RE: DVB-T PCMCIA

Měl jsem za to že je má UPC spárované s přijímačema?Neníí to tedy pravda?
uživatel
AB DSR-322
07.12.2008, 20:00.04

RE: DVB-T PCMCIA

UPC to má spárované, o možnosti viz. výše pochybuji, že je funkční. Zatím mi to nikdo nevysvětlil, na dotaz do UPC jsem dostal odpověď, že tato možnost není nabízena, ve vypbrazeném modulu Conax by musel být kompletní přijímaž DVB-C, vstup anteny atd. Budu rád, když někdo přidá zasvěcenou odpověď.
uživatel
Mirko.
07.12.2008, 20:16.07

RE: DVB-T PCMCIA

Příjímač DVB-C je zabudovaný v TV.
uživatel
ava
07.12.2008, 20:28.20

RE: DVB-T PCMCIA

Ten zabudovaný není náhodou DVB-T???
uživatel
Mirko.
08.12.2008, 16:14.17

RE: DVB-T PCMCIA

Je tam DVB-T, DVB-C a HD tuner, tj umí HD NOVA po DVB-T
uživatel
ava