Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 18:02.52

Nova sport a posunuté synchro

Koukáte někdo na galaxii na fotbal, je to jako hrozně špatně dabovanej film. Reportér ve studiu už ani nemele pantem a je vejpůl věty.
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:23.20

RE: Nova sport a posunuté synchro

No není to poprvní a za tohle chtějí platit jako pay tv.Hrůza děs.Co to má Nova tak je to dost často.
uživatel
kanon
07.12.2008, 18:28.38

RE: Nova sport a posunuté synchro

A neni to náhodou jenom na Digi? :)))
Tam jim to dělá kde co.Takovej tenis,to je pak maso.
uživatel
Saxon
07.12.2008, 18:39.28

RE: Nova sport a posunuté synchro

V Skylinku je zvuk s obrazom synchrónny. Na Digi asi 1 sec pozadu...
uživatel
dempsey
07.12.2008, 18:43.41

RE: Nova sport a posunuté synchro

no jo, asi jsem byl zaparkovanej na 1W, mrknu na to na Astře, v dubnu mi bude končit předplatný, ten rok utekl jako voda ;) jenže letos to asi nevošulíme, celej balík za 1200 byl dobrej kup. :laughing:
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:45.18

dempsey

1 vteřinu? to asi ne, takovej kritik zase nejsem :laughing:
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:49.08

poky1

približne :)))
uživatel
dempsey
07.12.2008, 18:51.59

RE: Nova sport a posunuté synchro

:))) :))) :))) tak to jó :laughing:
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:55.09

RE: Nova sport a posunuté synchro

sakra to je fotbálek R^ R^ R^
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:56.47

poky

Co fotbálek,ale ten hokej v budějkách.
Reichel a spol. tu dostávaj do hrbu nehorázným způsobem.
A to ještě můžou být rádi.... ;)
uživatel
Saxon
07.12.2008, 19:00.50

RE: Nova sport a posunuté synchro

to asi měli předvánoční mejdan ne? Vaši si dají příští rok s Vajgarem. :))) Tak na Astře je to vše OK. Rumun se zase vyznamenal.
uživatel
poky1
07.12.2008, 19:02.40

RE: Nova sport a posunuté synchro

Play-off to jistí. :))
5:0
uživatel
Saxon
07.12.2008, 19:04.51

RE: Nova sport a posunuté synchro

no jo no, i na netu píšou že je drtíte :)))
uživatel
poky1