| 07.12.2008, 18:02.52 | |
Nova sport a posunuté synchroKoukáte někdo na galaxii na fotbal, je to jako hrozně špatně dabovanej film. Reportér ve studiu už ani nemele pantem a je vejpůl věty. |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:23.20 | |
RE: Nova sport a posunuté synchroNo není to poprvní a za tohle chtějí platit jako pay tv.Hrůza děs.Co to má Nova tak je to dost často. |
![]() kanon |
| 07.12.2008, 18:28.38 | |
RE: Nova sport a posunuté synchroA neni to náhodou jenom na Digi? :)))Tam jim to dělá kde co.Takovej tenis,to je pak maso. |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 18:39.28 | |
RE: Nova sport a posunuté synchroV Skylinku je zvuk s obrazom synchrónny. Na Digi asi 1 sec pozadu... |
![]() dempsey |
| 07.12.2008, 18:43.41 | |
RE: Nova sport a posunuté synchrono jo, asi jsem byl zaparkovanej na 1W, mrknu na to na Astře, v dubnu mi bude končit předplatný, ten rok utekl jako voda ;) jenže letos to asi nevošulíme, celej balík za 1200 byl dobrej kup. :laughing: |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:45.18 | |
dempsey1 vteřinu? to asi ne, takovej kritik zase nejsem :laughing: |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:49.08 | |
poky1približne :))) |
![]() dempsey |
| 07.12.2008, 18:51.59 | |
RE: Nova sport a posunuté synchro:))) :))) :))) tak to jó :laughing: |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:55.09 | |
RE: Nova sport a posunuté synchrosakra to je fotbálek R^ R^ R^ |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:56.47 | |
pokyCo fotbálek,ale ten hokej v budějkách.Reichel a spol. tu dostávaj do hrbu nehorázným způsobem. A to ještě můžou být rádi.... ;) |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 19:00.50 | |
RE: Nova sport a posunuté synchroto asi měli předvánoční mejdan ne? Vaši si dají příští rok s Vajgarem. :))) Tak na Astře je to vše OK. Rumun se zase vyznamenal. |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 19:02.40 | |
RE: Nova sport a posunuté synchroPlay-off to jistí. :))5:0 |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 19:04.51 | |
RE: Nova sport a posunuté synchrono jo no, i na netu píšou že je drtíte :))) |
![]() poky1 |