Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 18:04.12

NovaHD

Zdravim z polska.
Jestli warto koupit kartu Skylink pro prijem NovaHD?
Kolik programu se tam vysila ve vysokim rozlišeni (filmy, seriale ad.) a v jake je to kvalite?
Dik. ;-)
uživatel
Artur
07.12.2008, 18:06.27

RE: NovaHD

http://www.skylink.cz/web/structure/2.html
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:12.11

re :

No všechny zpravodajské a publicistické pořady,pak Pojišťovna,Krimináka Anděl,Soukromé Pasti.Pak nějaké zahraniční pořady.Zbytek je převáděn z SD do HD a často to vypadá velice dobře,lépe než SD
uživatel
lubbik
07.12.2008, 18:31.13

RE: NovaHD

a jak to vypada z kvalitou zvuku?
5.1, DD anebo AC3, stereo?
Doufam, że mi karta pojede na Globo TS1 HD.
Dekuji.
uživatel
Artur
07.12.2008, 18:47.07

@lubbik

Technická - Kriminálka Anděl a Soukromé pasti už skončily.
uživatel
kosmodisk