| 07.12.2008, 18:04.12 | |
NovaHDZdravim z polska.Jestli warto koupit kartu Skylink pro prijem NovaHD? Kolik programu se tam vysila ve vysokim rozlišeni (filmy, seriale ad.) a v jake je to kvalite? Dik. ;-) |
![]() Artur |
| 07.12.2008, 18:06.27 | |
RE: NovaHDhttp://www.skylink.cz/web/structure/2.html |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:12.11 | |
re :No všechny zpravodajské a publicistické pořady,pak Pojišťovna,Krimináka Anděl,Soukromé Pasti.Pak nějaké zahraniční pořady.Zbytek je převáděn z SD do HD a často to vypadá velice dobře,lépe než SD |
![]() lubbik |
| 07.12.2008, 18:31.13 | |
RE: NovaHDa jak to vypada z kvalitou zvuku?5.1, DD anebo AC3, stereo? Doufam, że mi karta pojede na Globo TS1 HD. Dekuji. |
![]() Artur |
| 07.12.2008, 18:47.07 | |
@lubbikTechnická - Kriminálka Anděl a Soukromé pasti už skončily. |
![]() kosmodisk |