Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 18:20.43

Multivision

Po delší době jsem se připojil na net,neví někdo jestli ještě jede v Nagra 1 paket Multivision a co klíče do Dragona? Díky.
uživatel
leousek
07.12.2008, 18:33.36

RE: Multivision

https://www.parabola.cz/zpravicky/7794/v-paketu-tps-skoncily-kanaly-multivision/
uživatel
AB DSR-322
07.12.2008, 18:34.49

RE: Multivision

Trochu si zaspal. :)))
uživatel
lak
07.12.2008, 19:00.26

no keďže

sa chlapec pýta na N1 skôr by som tipoval, že chcel zistiť stav s mini paketom Multicanal na 30W...
uživatel
anonym2
07.12.2008, 20:20.56

RE: Multivision

Nojo myslel jsem Multicanal,dlouho jsem se nepripojil a to člověk zapomene :)
uživatel
leousek
07.12.2008, 20:29.13

RE: Multivision

Multicanal na 30W ok
na 43°W pár programu taky ok R^
uživatel
AB DSR-322
07.12.2008, 21:09.19

RE: Multivision

Na 43W se nedostanú,brání okolní zastavba,jen na 34,5W,to je zajímavý satelit v C band,zkoušel jsem 37 W,ale se 180cm parabolou nic.Nevíš ten multicanal jestli platí klíče D2. . . . . .78? Teď zrovna nemůžu zkusit.
uživatel
leousek
07.12.2008, 21:58.39

RE: Multivision

# ****** MULTICANAL ******
N 2301 00 ABA2B6CBD849930D
N 2301 01 B40EA695B0E51416
uživatel
alda
07.12.2008, 22:16.27

RE: Multivision

Jo paráda,už to frčí. DÍK.
uživatel
leousek