| 07.12.2008, 18:20.43 | |
MultivisionPo delší době jsem se připojil na net,neví někdo jestli ještě jede v Nagra 1 paket Multivision a co klíče do Dragona? Díky. |
![]() leousek |
| 07.12.2008, 18:33.36 | |
RE: Multivisionhttps://www.parabola.cz/zpravicky/7794/v-paketu-tps-skoncily-kanaly-multivision/ |
![]() AB DSR-322 |
| 07.12.2008, 18:34.49 | |
RE: MultivisionTrochu si zaspal. :))) |
![]() lak |
| 07.12.2008, 19:00.26 | |
no keďžesa chlapec pýta na N1 skôr by som tipoval, že chcel zistiť stav s mini paketom Multicanal na 30W... |
![]() anonym2 |
| 07.12.2008, 20:20.56 | |
RE: MultivisionNojo myslel jsem Multicanal,dlouho jsem se nepripojil a to člověk zapomene :) |
![]() leousek |
| 07.12.2008, 20:29.13 | |
RE: MultivisionMulticanal na 30W okna 43°W pár programu taky ok R^ |
![]() AB DSR-322 |
| 07.12.2008, 21:09.19 | |
RE: MultivisionNa 43W se nedostanú,brání okolní zastavba,jen na 34,5W,to je zajímavý satelit v C band,zkoušel jsem 37 W,ale se 180cm parabolou nic.Nevíš ten multicanal jestli platí klíče D2. . . . . .78? Teď zrovna nemůžu zkusit. |
![]() leousek |
| 07.12.2008, 21:58.39 | |
RE: Multivision# ****** MULTICANAL ******N 2301 00 ABA2B6CBD849930D N 2301 01 B40EA695B0E51416 |
![]() alda |
| 07.12.2008, 22:16.27 | |
RE: MultivisionJo paráda,už to frčí. DÍK. |
![]() leousek |