Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 18:23.19

DVB-S PCMCIA

V minulem tematu jsem se spletl, ale chtel jsem se zeptat na DVB-S PCMCIA kartu do televizoru SONU. Ma nekdo zkusenosti s DVB-S PCMCIA kartou (s CW pro UPC), ktera by se dala pouzit do televizoru SONY. Slysel jsem, ze tyto karty jiz existuji, prosim o nejake info, ci odkaz na fungujici ci odzkousenou kartu. diaks
uživatel
vanous10
07.12.2008, 19:29.39

RE: DVB-S PCMCIA

Televize nemá satelitní vstup.
uživatel
ava