| 07.12.2008, 18:23.19 | |
DVB-S PCMCIAV minulem tematu jsem se spletl, ale chtel jsem se zeptat na DVB-S PCMCIA kartu do televizoru SONU. Ma nekdo zkusenosti s DVB-S PCMCIA kartou (s CW pro UPC), ktera by se dala pouzit do televizoru SONY. Slysel jsem, ze tyto karty jiz existuji, prosim o nejake info, ci odkaz na fungujici ci odzkousenou kartu. diaks |
![]() vanous10 |
| 07.12.2008, 19:29.39 | |
RE: DVB-S PCMCIATelevize nemá satelitní vstup. |
![]() ava |