Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 18:28.14

Playstation 3

Dostal jsem k televizi SONY v akci Playstation 3 +ovladč vybrace, dálkový + 2hry vše nerozbalené, jelikož to není moje záliba a je to navíc dost velké a mě to nic neříká tak mě poradte, kde to před vánocema prodat a za kolik. Myslel jsem to použít jako BlueRay přehrávač, ale je to nepraktická velikost. Díky za radu.
uživatel
ava
07.12.2008, 18:46.21

RE: Playstation 3

neni lepsi BR prehravac , cokoliv koupis nedosahne to kvalit PS3
uživatel
bublajs
07.12.2008, 18:52.16

RE: Playstation 3

No asi ne. ale dvd používám pouze na nahrávání s TV na film kouknu jednou za rok.
uživatel
ava
07.12.2008, 19:03.40

RE: Playstation 3

PS3 hraje hezky, má ale jednu vadu, neumí poslat do AV receiveru nové typy zvukových formátů. Ale jinak výstup z ní co se týče obrazu je excelentní.
uživatel
popopepe
07.12.2008, 19:12.58

RE: Playstation 3

Za kolik to mám prodat?
uživatel
ava
07.12.2008, 19:14.07

RE: Playstation 3

Dám vám za to 5 tisíc, berete? :8)
uživatel
Dejf
07.12.2008, 19:18.15

RE: Playstation 3

ja dam 10000
uživatel
Miro74
07.12.2008, 19:24.19

RE: Playstation 3

No za 10 tácu beru.
uživatel
ava
07.12.2008, 20:12.49

RE: Playstation 3

Kdyby měl někdo zájem za rozumnou cenu prodám. Mejl ava@mybox.cz .
uživatel
ava
07.12.2008, 21:01.48

popopepe

ale vie... máš receiver s HDMI ?
uživatel
jarino1978
08.12.2008, 07:14.43

Jarino

To si piš že mám, a ta PS3 to neumí ( a štve mně to). Maximálně jako multichannel LPCM. Ale např. DD True HD z toho nedostaneš, v PS3 na to není uvnitř železo, takže to neumí podat ven jako bitstream. Umí to překódovat do LPCM, ale s malým datovým tokem.
uživatel
popopepe