| 07.12.2008, 18:28.14 | |
Playstation 3Dostal jsem k televizi SONY v akci Playstation 3 +ovladč vybrace, dálkový + 2hry vše nerozbalené, jelikož to není moje záliba a je to navíc dost velké a mě to nic neříká tak mě poradte, kde to před vánocema prodat a za kolik. Myslel jsem to použít jako BlueRay přehrávač, ale je to nepraktická velikost. Díky za radu. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 18:46.21 | |
RE: Playstation 3neni lepsi BR prehravac , cokoliv koupis nedosahne to kvalit PS3 |
![]() bublajs |
| 07.12.2008, 18:52.16 | |
RE: Playstation 3No asi ne. ale dvd používám pouze na nahrávání s TV na film kouknu jednou za rok. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 19:03.40 | |
RE: Playstation 3PS3 hraje hezky, má ale jednu vadu, neumí poslat do AV receiveru nové typy zvukových formátů. Ale jinak výstup z ní co se týče obrazu je excelentní. |
![]() popopepe |
| 07.12.2008, 19:12.58 | |
RE: Playstation 3Za kolik to mám prodat? |
![]() ava |
| 07.12.2008, 19:14.07 | |
RE: Playstation 3Dám vám za to 5 tisíc, berete? :8) |
![]() Dejf |
| 07.12.2008, 19:18.15 | |
RE: Playstation 3ja dam 10000 |
![]() Miro74 |
| 07.12.2008, 19:24.19 | |
RE: Playstation 3No za 10 tácu beru. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 20:12.49 | |
RE: Playstation 3Kdyby měl někdo zájem za rozumnou cenu prodám. Mejl ava@mybox.cz . |
![]() ava |
| 07.12.2008, 21:01.48 | |
popopepeale vie... máš receiver s HDMI ? |
![]() jarino1978 |
| 08.12.2008, 07:14.43 | |
JarinoTo si piš že mám, a ta PS3 to neumí ( a štve mně to). Maximálně jako multichannel LPCM. Ale např. DD True HD z toho nedostaneš, v PS3 na to není uvnitř železo, takže to neumí podat ven jako bitstream. Umí to překódovat do LPCM, ale s malým datovým tokem. |
![]() popopepe |