Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 18:28.57

digi tv - jetix

v emu lze prijimat program jetix pouze v angl. jazyce. Nevíte nekdo v čem je problem a jestli se dá vubec řesit.
uživatel
valmir
07.12.2008, 18:32.32

RE: digi tv - jetix

dá, chce to zapojit hlavu, když krást tak inteligentně, takže to chce naskenovat Jetix CE, protože jen Jetix češtinu opravdu nemá
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:36.33

RE: digi tv - jetix

jetix ce mam naskenovanej, ale cestina v tom není.
uživatel
valmir
07.12.2008, 18:38.49

RE: digi tv - jetix

najdi tlačítko audio, bylo by divné že by to tobě jako jedinému nemluvilo česky a zkontroluj si TP
https://www.parabola.cz/cz-sk/digi-tv/

zkoušeno, mluví :)))
uživatel
poky1
07.12.2008, 18:38.50

RE: digi tv - jetix

Tak sa pozri či ich nemáš viac.
uživatel
TOMAšKO
07.12.2008, 19:30.42

RE: digi tv - jetix

i ta kráva zabučí pokud dostane potravu
uživatel
poky1
07.12.2008, 19:45.35

pro poky1

diky za radu, nebyl jsem tady.
uživatel
valmir
09.12.2008, 17:44.54

pro poky1

zvuk jde v cestine, ale musim to po každe zmene na jiny program znovu nastavovat audio, ostatni programy maji audio CZ, ale jetix ma audio HUN a SLO.
uživatel
valmir