| 07.12.2008, 18:28.57 | |
digi tv - jetixv emu lze prijimat program jetix pouze v angl. jazyce. Nevíte nekdo v čem je problem a jestli se dá vubec řesit. |
![]() valmir |
| 07.12.2008, 18:32.32 | |
RE: digi tv - jetixdá, chce to zapojit hlavu, když krást tak inteligentně, takže to chce naskenovat Jetix CE, protože jen Jetix češtinu opravdu nemá |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:36.33 | |
RE: digi tv - jetixjetix ce mam naskenovanej, ale cestina v tom není. |
![]() valmir |
| 07.12.2008, 18:38.49 | |
RE: digi tv - jetixnajdi tlačítko audio, bylo by divné že by to tobě jako jedinému nemluvilo česky a zkontroluj si TPhttps://www.parabola.cz/cz-sk/digi-tv/ zkoušeno, mluví :))) |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 18:38.50 | |
RE: digi tv - jetixTak sa pozri či ich nemáš viac. |
![]() TOMAšKO |
| 07.12.2008, 19:30.42 | |
RE: digi tv - jetixi ta kráva zabučí pokud dostane potravu |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 19:45.35 | |
pro poky1diky za radu, nebyl jsem tady. |
![]() valmir |
| 09.12.2008, 17:44.54 | |
pro poky1zvuk jde v cestine, ale musim to po každe zmene na jiny program znovu nastavovat audio, ostatni programy maji audio CZ, ale jetix ma audio HUN a SLO. |
![]() valmir |