Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 14:49.40

LIG TV - turci

Můžete mi poradit, kde teď chytáte Lig TV?
uživatel
tvman
18.01.2009, 15:24.22

tvman

Atlantikbird2 8W frekv.10972/SR 27500 3/4 /diablo 2.3 OK,CONAX kodování.
uživatel
hery
18.01.2009, 15:46.45

RE: LIG TV - turci

Tam právě nemám vůbec signál, na vedlejším 10974 ano.
uživatel
tvman
18.01.2009, 15:57.56

RE: LIG TV - turci

je to vertikál a packet kabelkiosk
uživatel
hery
18.01.2009, 16:06.19

RE: LIG TV - turci

Na tom vertikálu nemám nic.Na horizontálu ano.Mám Humax 2000.
uživatel
tvman
18.01.2009, 16:32.16

RE: LIG TV - turci

Máš asi slabý signál/parabola špatně seřizená,né??? protože to maká normálně mám signál 80% kvalita,a jinak to musí makat je to jen DVBS,
uživatel
hery
18.01.2009, 16:36.09

RE: LIG TV - turci

Děkuji, vylezu na střechu.
uživatel
tvman