| 18.01.2009, 14:49.40 | |
LIG TV - turciMůžete mi poradit, kde teď chytáte Lig TV? |
![]() tvman |
| 18.01.2009, 15:24.22 | |
tvmanAtlantikbird2 8W frekv.10972/SR 27500 3/4 /diablo 2.3 OK,CONAX kodování. |
![]() hery |
| 18.01.2009, 15:46.45 | |
RE: LIG TV - turciTam právě nemám vůbec signál, na vedlejším 10974 ano. |
![]() tvman |
| 18.01.2009, 15:57.56 | |
RE: LIG TV - turcije to vertikál a packet kabelkiosk |
![]() hery |
| 18.01.2009, 16:06.19 | |
RE: LIG TV - turciNa tom vertikálu nemám nic.Na horizontálu ano.Mám Humax 2000. |
![]() tvman |
| 18.01.2009, 16:32.16 | |
RE: LIG TV - turciMáš asi slabý signál/parabola špatně seřizená,né??? protože to maká normálně mám signál 80% kvalita,a jinak to musí makat je to jen DVBS, |
![]() hery |
| 18.01.2009, 16:36.09 | |
RE: LIG TV - turciDěkuji, vylezu na střechu. |
![]() tvman |