| 18.01.2009, 14:52.39 | |
Sloučení DVB-T + kabelovkaJak sloučit kabelovku (UPC) a DVB-t (kanal 32-39-54).Při použití hybridního slučovače mi DVB-T ruší (vodorovné proužky) některé programy v kabelovce. |
![]() vojok |
| 18.01.2009, 15:20.10 | |
RE: Sloučení DVB-T + kabelovkaBudto si zjisti, kde vysila kabelovka a pouzij pasmovy slucovac (kabelovka je vetsinou na VHF a S kanalech), pak staci slucovac VHF/UHFOvsem casto je i na spodnich kanalech UHF, pak by to chtelo pasmovy pro kanaly 1-trebas 29 a 32-60 ale taky muze byt i na vyssich kanalech a pak by jsi potreboval asi slucovac REST na 3 kanaly. |
![]() J a |
| 18.01.2009, 15:21.43 | |
RE: Sloučení DVB-T + kabelovkaJedině selektivním slučovačem, kde z jednoho vstupu bude DVB-T přesně na kanálech, které uvádíš a z druhého vstupu vše ostatní. Ale pokud náhodou kabelovka používá ty výše uvedené frekvence, tak to bude stejně o ničem (nehledě na úrovně signálů, které by měly být zhruba stejné). Z principu je to ale blbost vůbec dávat dohromady... |
![]() technikTKR |
| 18.01.2009, 15:40.34 | |
RE: Sloučení DVB-T + kabelovkaProste vyzkouset koaxialni rele,napr.od nejmenovane firmy correct.Sam jsem si je objednal na zkousku,nicmene nekomunikuji se mnou:). |
![]() hdpe |
| 18.01.2009, 15:46.37 | |
RE: Sloučení DVB-T + kabelovkaNebo dva zesilovače před slučovačem a vypínat jim napětí. |
![]() TDB |
| 18.01.2009, 16:42.56 | |
RE: Sloučení DVB-T + kabelovkaPouzit slucovac 32,39,54 a rest (UPC), na vstup pro UPC pro jistotu zaradit utlum. clen pro kanaly 32,39,54. Podminkou dobreho fungovani jsou cca. stejne urovne sluc. signalu. |
![]() blik |