| 18.01.2009, 15:00.31 | |
openbox 810-smart mx26mam dotaz jakto ze my nejde 23,5e na openboxu a jde my tam jen 19.2e ale kdyz tam zapojim smart tak my jdou obe druzice cim to muze byt za my nenaskoci na openboxu dekuji vsem za odppoved |
![]() mandik |
| 18.01.2009, 19:23.52 | |
RE: openbox 810-smart mx26Otázka ako hrom. |
![]() letas |