| 18.01.2009, 15:37.04 | |
Bratři Slováci !Na jakém programu a v kolik hodin je slosování Lota ? Díky předem. |
![]() radek1 |
| 18.01.2009, 16:01.13 | |
RE:Bratři Slováci !STV 2 v neděli v 19.30 hod. / Máš to v nahoře TV program/. Anebo http://www.tipos.sk/ Když vyhraješ tak se ozvy! |
![]() sonip |
| 18.01.2009, 16:02.42 | |
RE:Bratři Slováci !Opravuji. 19.50 |
![]() sonip |
| 18.01.2009, 16:11.49 | |
RE:Bratři Slováci !Najlepšie to je o 18,10 -na www.tipos.sk-hned po losovani tam su čisla... |
![]() Milano 88 |
| 18.01.2009, 18:58.42 | |
RE:Bratři Slováci !Tak už nam JACKPOT-padol...1-vyherca . |
![]() Milano 88 |
| 19.01.2009, 14:41.32 | |
RE: Bratři Slováci !Voľakto, kto podával cez internet!!! Ale mu blahoželám! |
![]() jklajban |