Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 15:37.04

Bratři Slováci !

Na jakém programu a v kolik hodin je slosování Lota ? Díky předem.
uživatel
radek1
18.01.2009, 16:01.13

RE:Bratři Slováci !

STV 2 v neděli v 19.30 hod. / Máš to v nahoře TV program/. Anebo http://www.tipos.sk/ Když vyhraješ tak se ozvy!
uživatel
sonip
18.01.2009, 16:02.42

RE:Bratři Slováci !

Opravuji. 19.50
uživatel
sonip
18.01.2009, 16:11.49

RE:Bratři Slováci !

Najlepšie to je o 18,10 -na www.tipos.sk-hned po losovani tam su čisla...
uživatel
Milano 88
18.01.2009, 18:58.42

RE:Bratři Slováci !

Tak už nam JACKPOT-padol...1-vyherca .
uživatel
Milano 88
19.01.2009, 14:41.32

RE: Bratři Slováci !

Voľakto, kto podával cez internet!!! Ale mu blahoželám!
uživatel
jklajban