| 18.01.2009, 15:41.31 | |
losovanie lotaJe to na STV 2 cca 18,5O |
![]() Projekt |
| 18.01.2009, 17:36.58 | |
RE: losovanie lotaA čo ideš vyhrať rozum?! :ogre: |
![]() notna |
| 18.01.2009, 19:47.40 | |
RE: losovanie lotauz to padlo....hold niekto zajtra uz nenastupi do práce |
![]() master11 |