| 18.01.2009, 17:49.20 | |
VOLKSMUSIK áno alebo nieV prehlade na ASTRE1 máte uvedené parametre tejto stanice: Volksmusik TV [06-22] 70 12,633/H lidová hudba německy 22000 5/6 ---. (rád by som ju naladil pre mamu) Tak vysiela alebo nie? Nemôžem ju nájsť, pokiaľ viem, tak už je z ASTRY dávno vonku. |
![]() jklajban |
| 18.01.2009, 17:50.37 | |
RE: VOLKSMUSIK áno alebo nieuž dávno kaput Rv |
![]() Jupi |
| 18.01.2009, 17:50.43 | |
PRE REDAKCIUzabudol som uviesť, komu som to adresoval |
![]() jklajban |
| 19.01.2009, 23:24.06 | |
RE: VOLKSMUSIK áno alebo niemožem poradiť,ak maš možnosť naladiť Amos 2 4.0W 11586H7958 3/4 je dobra slovinska Golica.Bude sa jej určite pačiť. |
![]() marpoz |