Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 17:49.20

VOLKSMUSIK áno alebo nie

V prehlade na ASTRE1 máte uvedené parametre tejto stanice: Volksmusik TV [06-22] 70 12,633/H lidová hudba německy 22000 5/6 ---. (rád by som ju naladil pre mamu) Tak vysiela alebo nie? Nemôžem ju nájsť, pokiaľ viem, tak už je z ASTRY dávno vonku.
uživatel
jklajban
18.01.2009, 17:50.37

RE: VOLKSMUSIK áno alebo nie

už dávno kaput Rv
uživatel
Jupi
18.01.2009, 17:50.43

PRE REDAKCIU

zabudol som uviesť, komu som to adresoval
uživatel
jklajban
19.01.2009, 23:24.06

RE: VOLKSMUSIK áno alebo nie

možem poradiť,ak maš možnosť naladiť Amos 2 4.0W 11586H
7958 3/4 je dobra slovinska Golica.Bude sa jej určite pačiť.
uživatel
marpoz