Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 17:44.12

jste pro 3D ..?

nevim jak pro Vás,ale pro mě by to bylo zajímavější nežli HDTV...
uživatel
cb21
18.01.2009, 17:50.15

RE: jste pro 3D ..?

Určitě jsme, ale to co jsem viděl na Invexu mne nepřesvědčilo. Měl jsem z toho tak vykloubený oči, že jsem nepoznal manželku od tchyně. ;)
uživatel
visper
18.01.2009, 17:58.01

RE: jste pro 3D ..?

@cb: rozdíl mezi 3D a HDTV je v tom, že HD je běžná a dobře podporovaná realita. to jenom pro vás v gitalu je to zatím sci-fi :D
uživatel
vortimond
18.01.2009, 18:15.38

ve třech je to nejlepší...

tedy dimenzích... Jsem pro. Prožitek je tak nějak plnější... pro ty co to nevyzkoušeli... :laughing:
uživatel
Nescafe
18.01.2009, 18:36.15

RE: jste pro 3D ..?

Nescafe classic R^

Vortík: AXN sci fi už máme...:-))))HDTV sci fi bych bral: :))) :))) :))) :)))
uživatel
cb21
18.01.2009, 20:07.35

RE: jste pro 3D ..?

ač neohroženej, jsem důrazně proti vizualizaci tří dimenzí. neuvědomujete si, že jste ztratili už tím, že nečtete? že máte hrubý nedostatek představivosti a fantazie? to chcete v dalším kroku z křesla i ošahávat? vím, že to je (nevhodné slovo), bohužel ale dekadentní.
uživatel
knawi
18.01.2009, 21:18.28

RE: jste pro 3D ..?

no tak taky názor na kterém něco je,ale pro mě je to budoucnost??nevim jak to přesně parafrázovat:-) :-/
uživatel
cb21
18.01.2009, 23:07.37

Knawi

jak se do toho dostanou ještě hry,svět skončí ve virtuální realitě,proto souhlas!!!
uživatel
spyko