| 18.01.2009, 17:44.12 | |
jste pro 3D ..?nevim jak pro Vás,ale pro mě by to bylo zajímavější nežli HDTV... |
![]() cb21 |
| 18.01.2009, 17:50.15 | |
RE: jste pro 3D ..?Určitě jsme, ale to co jsem viděl na Invexu mne nepřesvědčilo. Měl jsem z toho tak vykloubený oči, že jsem nepoznal manželku od tchyně. ;) |
![]() visper |
| 18.01.2009, 17:58.01 | |
RE: jste pro 3D ..?@cb: rozdíl mezi 3D a HDTV je v tom, že HD je běžná a dobře podporovaná realita. to jenom pro vás v gitalu je to zatím sci-fi :D |
![]() vortimond |
| 18.01.2009, 18:15.38 | |
ve třech je to nejlepší...tedy dimenzích... Jsem pro. Prožitek je tak nějak plnější... pro ty co to nevyzkoušeli... :laughing: |
![]() Nescafe |
| 18.01.2009, 18:36.15 | |
RE: jste pro 3D ..?Nescafe classic R^Vortík: AXN sci fi už máme...:-))))HDTV sci fi bych bral: :))) :))) :))) :))) |
![]() cb21 |
| 18.01.2009, 20:07.35 | |
RE: jste pro 3D ..?ač neohroženej, jsem důrazně proti vizualizaci tří dimenzí. neuvědomujete si, že jste ztratili už tím, že nečtete? že máte hrubý nedostatek představivosti a fantazie? to chcete v dalším kroku z křesla i ošahávat? vím, že to je (nevhodné slovo), bohužel ale dekadentní. |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 21:18.28 | |
RE: jste pro 3D ..?no tak taky názor na kterém něco je,ale pro mě je to budoucnost??nevim jak to přesně parafrázovat:-) :-/ |
![]() cb21 |
| 18.01.2009, 23:07.37 | |
Knawijak se do toho dostanou ještě hry,svět skončí ve virtuální realitě,proto souhlas!!! |
![]() spyko |