| 18.01.2009, 17:11.14 | |
OpenBox X - 820Má někdo nějaké zkušenosti s tímto sat. přijímačem ? Spolupracuje dobře s kartami Gital a Skylink ? Jaká je EMU, funguje zde zadávání klíčů pro platformy Digi a další ? Děkuji. |
![]() dudlik |
| 18.01.2009, 17:14.29 | |
RE: OpenBox X - 820vše funguje ok R^ |
![]() klocpi |
| 18.01.2009, 17:33.55 | |
RE: OpenBox X - 820Zde není co dodat :8) |
![]() Jaivanecek |
| 18.01.2009, 17:39.16 | |
OpenBox X - 820Moc děkuji ! |
![]() dudlik |
| 19.01.2009, 17:54.52 | |
Openbox 820Ak plánuješ používať 2karty naraz, tak kúp radšej 810-inu. |
![]() romannitra |