Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 17:11.14

OpenBox X - 820

Má někdo nějaké zkušenosti s tímto sat. přijímačem ? Spolupracuje dobře s kartami Gital a Skylink ? Jaká je EMU, funguje zde zadávání klíčů pro platformy Digi a další ? Děkuji.
uživatel
dudlik
18.01.2009, 17:14.29

RE: OpenBox X - 820

vše funguje ok R^
uživatel
klocpi
18.01.2009, 17:33.55

RE: OpenBox X - 820

Zde není co dodat :8)
uživatel
Jaivanecek
18.01.2009, 17:39.16

OpenBox X - 820

Moc děkuji !
uživatel
dudlik
19.01.2009, 17:54.52

Openbox 820

Ak plánuješ používať 2karty naraz, tak kúp radšej 810-inu.
uživatel
romannitra