| 18.01.2009, 16:30.42 | |
Dreambox 800 a Enigma 2 WebinterfaceChcel by som sa opytat ohladom sledovania programov cez Enigma 2 Webinterface. Napr. programy z balika Digi TV. Program Sport 1 CZ, CT 4 sa mi spusti bez problemov avsak dalsie sportove sa nechcu otvorit. Ma niekto podobny problem ? Dik |
![]() zidane69 |
| 18.01.2009, 17:48.39 | |
RE: Dreambox 800 a Enigma 2 Webinterfacene! :laughing: |
![]() chocholos |