Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 16:30.42

Dreambox 800 a Enigma 2 Webinterface

Chcel by som sa opytat ohladom sledovania programov cez Enigma 2 Webinterface. Napr. programy z balika Digi TV. Program Sport 1 CZ, CT 4 sa mi spusti bez problemov avsak dalsie sportove sa nechcu otvorit. Ma niekto podobny problem ? Dik
uživatel
zidane69
18.01.2009, 17:48.39

RE: Dreambox 800 a Enigma 2 Webinterface

ne! :laughing:
uživatel
chocholos