| 18.01.2009, 18:09.29 | |
Ledovka se blíží!Hlásím, že zde v Domažlicích ukrutně leje a u země je pouze 1st.nad nulou! Když se ráno dostanu do práce - budu rád! Jak je to u vás? |
![]() Dejf |
| 18.01.2009, 18:11.54 | |
RE: Ledovka se blíží!Olomoucko: trochu přituhlo ale absolutní klid a bezvětří. |
![]() BIDLO |
| 18.01.2009, 18:12.01 | |
RE: Ledovka se blíží!Jed do prace ted a prespi v krame. |
![]() blik |
| 18.01.2009, 18:14.56 | |
RE: Ledovka se blíží!Dobrej nápad, díky. Musím převzat zboží od PPL. Vezou mi také do krámu 42"plasmu, tak snad to nikde nevyklopí :)) |
![]() Dejf |
| 18.01.2009, 18:15.18 | |
RE: Ledovka se blíží!U Rokycan zatím klid, teplota +2,5. |
![]() MILDA67 |
| 18.01.2009, 18:17.17 | |
RE: Ledovka se blíží!a treba zadna ledovka nebude, ale o takova kata nojmanova, ta ma z toho deste asi vetsi hrachy nez vsichni ostatni :) |
![]() bublajs |
| 18.01.2009, 18:26.58 | |
RE: Ledovka se blíží!Pod Orlickýma horama, teď -2°C, mrholí, mráz přidává ,ráno bude. |
![]() CES |
| 18.01.2009, 18:38.11 | |
RE: Ledovka se blíží!Dejf...vyčkej si tak cca 15 mil. let,to se pomalu bude slunce zvětšovat :))) :bigeyes: :zombie: |
![]() cb21 |
| 18.01.2009, 19:01.05 | |
RE: Ledovka se blíží!@Dejf: to věřím, že máš starost. Ani tvoje přítomnost v prácí mnoho nepomůže. Přeju ti ať to dobře dopadne a ozvi se!@CES: Podorlicko! Který zhruba místo to je? Narodil jsem se sice už jinde ale taťka byl z ousteckoorlicka. Mám to tam moc rád, pěkný a historický kraj s mnoha možnými výlety! |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 19:05.20 | |
RE: Ledovka se blíží!podkrkonosi +0.5 snezi |
![]() bublajs |
| 18.01.2009, 19:11.32 | |
RE: Ledovka se blíží!Horňácko -2 a zataženo |
![]() martin75 |
| 18.01.2009, 19:25.42 | |
To knawiV městě Karla Poláčka - Rychnov nad Kněžnou. |
![]() CES |
| 18.01.2009, 19:39.06 | |
@CESDěkuju za odpověď, ještě po válce to bejval náš politický a soudní okres - obec Vel. Skrovnice. Potom se to změnilo ale za krásnými gymnasistkami z Kostelce jsme o prázdninách jezdili a chodili(!) 16km. |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 19:44.49 | |
RE: Ledovka se blíží!V Plzni leje +3°C |
![]() žlab |
| 18.01.2009, 19:46.37 | |
RE: Ledovka se blíží!V Praze taky slejvák! |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 19:58.53 | |
RE: Ledovka se blíží!U nas na jihu je strasny horko,mam tu tak 50st.Saham po metlicce a musim se poplacat na zadech.Za to v Litvinove ted zamrzl zimni stadion! R^ |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 20:03.39 | |
RE: Ledovka se blíží!Polička -5 a lehce mrholí ráno bude tanec. |
![]() LojzaM |
| 18.01.2009, 20:12.31 | |
RE: Ledovka se blíží!Saxone, co se děje, co vyvádíš? nepředpokládám, že máš LT v sauně? buď opatrnej! |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 20:15.56 | |
RE: Ledovka se blíží!Saxone, co se děje, co vyvádíš? nepředpokládám, že máš LT v sauně? buď opatrnej! |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 20:17.06 | |
RE: Ledovka se blíží!Mam tu mobil s datovou sluzbou a relaxuji po narocnym vikendu,pohoda! :)) |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 20:17.59 | |
RE: Ledovka se blíží!chyba připojení na net, promiňte :(( |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 20:18.35 | |
RE: Ledovka se blíží!Trutnov, Vanice-vitr+snih -4st. |
![]() tompr |
| 18.01.2009, 20:21.12 | |
RE: Ledovka se blíží!takhle se z toho nevyzuješ, vyprávěj, ostatně reportáž ti je blízká, a samo relaxuj, že jsi pilnej je velmi patrný! |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 20:22.24 | |
RE: Ledovka se blíží!U nás v Jihlavě je pořád žížeň,teplota 4,3 nad nulou,fouká jihovýchodní vítr ,saunu nemám,koukám na ČT 1 zajímavý film. |
![]() Ji.sat |
| 18.01.2009, 20:24.45 | |
RE: Ledovka se blíží!Jsem na dovolený jsem po obědě je tu 34st ve stínu voda 28 a ledovka nehrozí. Pozdrav z Mexika. :))) |
![]() ava |
| 18.01.2009, 20:39.47 | |
To knawiTy krásný holky tu jsou stále na našem býlalém okrese "žije" Kuchařová Miss WORD, je z Opočna. |
![]() CES |
| 18.01.2009, 20:43.19 | |
RE: Ledovka se blíží!zdravím, lanškrounsko zatím bez deště, mlha, -4.5 st. |
![]() juvla |
| 18.01.2009, 21:00.06 | |
RE: Ledovka se blíží!Havlíčkův Brod zatím klid. teplota -4st. :))) |
![]() koax |
| 18.01.2009, 21:15.14 | |
RE: Ledovka se blíží!V ZOO ve Dvoře Králové -1°C a lehce chumelí, zas budu muset ráno ometat auto ;P |
![]() decmen |
| 18.01.2009, 21:49.47 | |
Davejte si bachaLedovka se blizi tak at Vam neublizi! |
![]() blik |
| 18.01.2009, 21:56.51 | |
@Martin75moje Máňa - roztaženo 90 stupnů (nohy) :bigeyes: |
![]() krasavec |