Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 18:09.29

Ledovka se blíží!

Hlásím, že zde v Domažlicích ukrutně leje a u země je pouze 1st.nad nulou! Když se ráno dostanu do práce - budu rád! Jak je to u vás?
uživatel
Dejf
18.01.2009, 18:11.54

RE: Ledovka se blíží!

Olomoucko: trochu přituhlo ale absolutní klid a bezvětří.
uživatel
BIDLO
18.01.2009, 18:12.01

RE: Ledovka se blíží!

Jed do prace ted a prespi v krame.
uživatel
blik
18.01.2009, 18:14.56

RE: Ledovka se blíží!

Dobrej nápad, díky. Musím převzat zboží od PPL. Vezou mi také do krámu 42"plasmu, tak snad to nikde nevyklopí :))
uživatel
Dejf
18.01.2009, 18:15.18

RE: Ledovka se blíží!

U Rokycan zatím klid, teplota +2,5.
uživatel
MILDA67
18.01.2009, 18:17.17

RE: Ledovka se blíží!

a treba zadna ledovka nebude, ale o takova kata nojmanova, ta ma z toho deste asi vetsi hrachy nez vsichni ostatni :)
uživatel
bublajs
18.01.2009, 18:26.58

RE: Ledovka se blíží!

Pod Orlickýma horama, teď -2°C, mrholí, mráz přidává ,ráno bude.
uživatel
CES
18.01.2009, 18:38.11

RE: Ledovka se blíží!

Dejf...vyčkej si tak cca 15 mil. let,to se pomalu bude slunce zvětšovat :))) :bigeyes: :zombie:
uživatel
cb21
18.01.2009, 19:01.05

RE: Ledovka se blíží!

@Dejf: to věřím, že máš starost. Ani tvoje přítomnost v prácí mnoho nepomůže. Přeju ti ať to dobře dopadne a ozvi se!
@CES: Podorlicko! Který zhruba místo to je? Narodil jsem se sice už jinde ale taťka byl z ousteckoorlicka. Mám to tam moc rád, pěkný a historický kraj s mnoha možnými výlety!
uživatel
knawi
18.01.2009, 19:05.20

RE: Ledovka se blíží!

podkrkonosi +0.5 snezi
uživatel
bublajs
18.01.2009, 19:11.32

RE: Ledovka se blíží!

Horňácko -2 a zataženo
uživatel
martin75
18.01.2009, 19:25.42

To knawi

V městě Karla Poláčka - Rychnov nad Kněžnou.
uživatel
CES
18.01.2009, 19:39.06

@CES

Děkuju za odpověď, ještě po válce to bejval náš politický a soudní okres - obec Vel. Skrovnice. Potom se to změnilo ale za krásnými gymnasistkami z Kostelce jsme o prázdninách jezdili a chodili(!) 16km.
uživatel
knawi
18.01.2009, 19:44.49

RE: Ledovka se blíží!

V Plzni leje +3°C
uživatel
žlab
18.01.2009, 19:46.37

RE: Ledovka se blíží!

V Praze taky slejvák!
uživatel
knawi
18.01.2009, 19:58.53

RE: Ledovka se blíží!

U nas na jihu je strasny horko,mam tu tak 50st.Saham po metlicce a musim se poplacat na zadech.Za to v Litvinove ted zamrzl zimni stadion! R^
uživatel
Saxon
18.01.2009, 20:03.39

RE: Ledovka se blíží!

Polička -5 a lehce mrholí ráno bude tanec.
uživatel
LojzaM
18.01.2009, 20:12.31

RE: Ledovka se blíží!

Saxone, co se děje, co vyvádíš? nepředpokládám, že máš LT v sauně? buď opatrnej!
uživatel
knawi
18.01.2009, 20:15.56

RE: Ledovka se blíží!

Saxone, co se děje, co vyvádíš? nepředpokládám, že máš LT v sauně? buď opatrnej!
uživatel
knawi
18.01.2009, 20:17.06

RE: Ledovka se blíží!

Mam tu mobil s datovou sluzbou a relaxuji po narocnym vikendu,pohoda! :))
uživatel
Saxon
18.01.2009, 20:17.59

RE: Ledovka se blíží!

chyba připojení na net, promiňte :((
uživatel
knawi
18.01.2009, 20:18.35

RE: Ledovka se blíží!

Trutnov, Vanice-vitr+snih -4st.
uživatel
tompr
18.01.2009, 20:21.12

RE: Ledovka se blíží!

takhle se z toho nevyzuješ, vyprávěj, ostatně reportáž ti je blízká, a samo relaxuj, že jsi pilnej je velmi patrný!
uživatel
knawi
18.01.2009, 20:22.24

RE: Ledovka se blíží!

U nás v Jihlavě je pořád žížeň,teplota 4,3 nad nulou,fouká jihovýchodní vítr ,saunu nemám,koukám na ČT 1 zajímavý film.
uživatel
Ji.sat
18.01.2009, 20:24.45

RE: Ledovka se blíží!

Jsem na dovolený jsem po obědě je tu 34st ve stínu voda 28 a ledovka nehrozí. Pozdrav z Mexika. :)))
uživatel
ava
18.01.2009, 20:39.47

To knawi

Ty krásný holky tu jsou stále na našem býlalém okrese "žije" Kuchařová Miss WORD, je z Opočna.
uživatel
CES
18.01.2009, 20:43.19

RE: Ledovka se blíží!

zdravím, lanškrounsko zatím bez deště, mlha, -4.5 st.
uživatel
juvla
18.01.2009, 21:00.06

RE: Ledovka se blíží!

Havlíčkův Brod zatím klid. teplota -4st. :)))
uživatel
koax
18.01.2009, 21:15.14

RE: Ledovka se blíží!

V ZOO ve Dvoře Králové -1°C a lehce chumelí, zas budu muset ráno ometat auto ;P
uživatel
decmen
18.01.2009, 21:49.47

Davejte si bacha

Ledovka se blizi tak at Vam neublizi!
uživatel
blik
18.01.2009, 21:56.51

@Martin75

moje Máňa - roztaženo 90 stupnů (nohy) :bigeyes:
uživatel
krasavec