Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 18:10.04

Skylink v Londyne?

Na jak velkou parabolu se da prijimat Skylink v Londyne?Nemate nekdo zkusenost?Predem diky.
uživatel
mmu
18.01.2009, 18:16.11

SkyLink

Podívej se na -Parabola- a tam na stelity. Tam je jaká je možnost, podle mě dobrá, OK.
uživatel
Carak
18.01.2009, 18:25.13

RE: Skylink

Astra 1E bude naprosto v pohodě,Astra 3A už bude trochu horší ale určitě se to dá. Třeba se ti ozve někdo kdo to tam už zkoušel a řekne ti i ten průměr.Myslím že tady i tací už byli.
uživatel
BIDLO
18.01.2009, 18:31.04

RE: Skylink v Londyne?

London 120cm
uživatel
blik
18.01.2009, 18:46.03

RE: Skylink v Londyne?

Birmingham Astra 1E 90cm Astra 3A 120 cm
uživatel
Pepik71
18.01.2009, 20:57.42

@mmu

odporucam 110cm parabolu co predavaju bezne aj cez NET,
ja som pri SHEFFIELDE a mam 90cm,, ale pri dazdi to uz seka,,hlavne frekvenciu 12525V kde je CT1,CT2,Prima,,,
kamosi maju tu 110cm a je to uz lepsie,, ale treba to dobre nastavit,,,
najlepsi signal ma frekv.11992H kde je napr.NOVA,NOVA CINEMA,,
Frekv. 12565H kde je Markiza slape pri 110cm v pohode,,ale stane sa ze pri silnom dazdi to uz tiez seka,,,
nazaver: odporucam minimalne 110-120cm aby bola rezerva aj v dazdi
uživatel
markes
19.01.2009, 07:42.11

RE: Skylink v Londyne?

Dekuji za reakce,poridim teda parabolu 120 cm velkou.Díky moc.
PS: Neznáte nejaky webovy obchod,kde tuto parabolu v Londyne koupit?
uživatel
mmu