| 18.01.2009, 18:11.12 | |
Koncert na HBONevite nekdo zda bude volne vysilani koncertu pro Obamu i v HD verzi na nejake platforme? |
![]() blik |
| 18.01.2009, 18:32.12 | |
RE: Koncert na HBOTak to fakt nevim, ale zkus na 4W 11,167/H 12500 5/6 a třeba to pude... ;) Jinak budem čučet na 23,5E, jestli nám to pánové ze SkyLinku pustěj. :(( |
![]() lukasz |
| 18.01.2009, 18:48.11 | |
RE: Koncert na HBOTak hlavni distribucni prenos. kanal HBO HD nebude volnej ani omylem. Myslel jsem jestli neco nepustej Madari, Polaci...Ale asi to pojede jenom pres karticky. |
![]() blik |
| 18.01.2009, 18:56.03 | |
RE: Koncert na HBOBude i feed bohuzel 4:2:2 :-/ |
![]() blik |
| 18.01.2009, 19:33.23 | |
RE: Koncert na HBOna 28e to vypadá takhlednešní konzert sky arts hd (kód) úterní inaugurace sky arts hd (kód) bbc hd (free) |
![]() vortimond |
| 18.01.2009, 20:10.25 | |
RE: Koncert na HBOMají s tím kodovaním problémy. Mám předplacené HBO přes Gital a neustálé výpadky. |
![]() Kamil |
| 18.01.2009, 20:11.23 | |
už to jdena 23 e bez kodu.. R^ |
![]() Jirka 3 |
| 18.01.2009, 20:45.10 | |
RE: Koncert na HBONa amosu jede taky free. |
![]() blik |
| 18.01.2009, 21:13.01 | |
RE: Koncert na HBONa Amosu free nejede. |
![]() Kamil |
| 18.01.2009, 21:47.43 | |
RE: Koncert na HBOZkousel si vsechny dostupne frekvence? (Jsou tam 3). |
![]() blik |