Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 18:11.12

Koncert na HBO

Nevite nekdo zda bude volne vysilani koncertu pro Obamu i v HD verzi na nejake platforme?
uživatel
blik
18.01.2009, 18:32.12

RE: Koncert na HBO

Tak to fakt nevim, ale zkus na 4W 11,167/H 12500 5/6 a třeba to pude... ;) Jinak budem čučet na 23,5E, jestli nám to pánové ze SkyLinku pustěj. :((
uživatel
lukasz
18.01.2009, 18:48.11

RE: Koncert na HBO

Tak hlavni distribucni prenos. kanal HBO HD nebude volnej ani omylem. Myslel jsem jestli neco nepustej Madari, Polaci...
Ale asi to pojede jenom pres karticky.
uživatel
blik
18.01.2009, 18:56.03

RE: Koncert na HBO

Bude i feed bohuzel 4:2:2 :-/
uživatel
blik
18.01.2009, 19:33.23

RE: Koncert na HBO

na 28e to vypadá takhle
dnešní konzert
sky arts hd (kód)
úterní inaugurace
sky arts hd (kód)
bbc hd (free)
uživatel
vortimond
18.01.2009, 20:10.25

RE: Koncert na HBO

Mají s tím kodovaním problémy. Mám předplacené HBO přes Gital a neustálé výpadky.
uživatel
Kamil
18.01.2009, 20:11.23

už to jde

na 23 e bez kodu.. R^
uživatel
Jirka 3
18.01.2009, 20:45.10

RE: Koncert na HBO

Na amosu jede taky free.
uživatel
blik
18.01.2009, 21:13.01

RE: Koncert na HBO

Na Amosu free nejede.
uživatel
Kamil
18.01.2009, 21:47.43

RE: Koncert na HBO

Zkousel si vsechny dostupne frekvence? (Jsou tam 3).
uživatel
blik