Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 18:19.33

UPC Digital

Neviete niekto ako je to u UPC Digital s National Geographic HD? Potrebujem zistit ci je tento kanal dabovany do cestiny alebo su tam len titulky ako u UPC Direct?
uživatel
Billysk
18.01.2009, 18:30.21

RE: UPC Digital

titulky (nekdy).
uživatel
blik
18.01.2009, 18:45.58

RE: UPC Digital

Nechapem, rozne blbosti dabuju a jeden z najlepsich programov na svete NatGeo je s titulkami.
uživatel
Billysk
18.01.2009, 21:19.02

dabing - NIE

idealne by bolo, keby vsetky programy boli s titulkami - dabing film len pokazi
uživatel
Javi
18.01.2009, 22:33.01

RE: UPC Digital

Nie idealne by bolo keby bol vsade dabing a mohol by si si prepnut na inu rec.
uživatel
Billysk
19.01.2009, 09:19.41

RE: UPC Digital

RE: UPC Digital

Ešte som tam titulky nevidel, a asi mesiac nepozeratelný kanál - seká a vypisuje "žiadny signál!
uživatel
imi999