| 18.01.2009, 18:19.33 | |
UPC DigitalNeviete niekto ako je to u UPC Digital s National Geographic HD? Potrebujem zistit ci je tento kanal dabovany do cestiny alebo su tam len titulky ako u UPC Direct? |
![]() Billysk |
| 18.01.2009, 18:30.21 | |
RE: UPC Digitaltitulky (nekdy). |
![]() blik |
| 18.01.2009, 18:45.58 | |
RE: UPC DigitalNechapem, rozne blbosti dabuju a jeden z najlepsich programov na svete NatGeo je s titulkami. |
![]() Billysk |
| 18.01.2009, 21:19.02 | |
dabing - NIEidealne by bolo, keby vsetky programy boli s titulkami - dabing film len pokazi |
![]() Javi |
| 18.01.2009, 22:33.01 | |
RE: UPC DigitalNie idealne by bolo keby bol vsade dabing a mohol by si si prepnut na inu rec. |
![]() Billysk |
| 19.01.2009, 09:19.41 | |
RE: UPC DigitalRE: UPC DigitalEšte som tam titulky nevidel, a asi mesiac nepozeratelný kanál - seká a vypisuje "žiadny signál! |
![]() imi999 |