| 18.01.2009, 18:26.57 | |
Telefonica TV Digital Brasil (61.0°W)Vie ňiekto poradit žečisadá prij tento balík na Strednom Slovensku akou parabolou.Telefonica TV Digital Brasil (61.0°W) |
![]() alika74 |
| 18.01.2009, 18:36.46 | |
RE: Telefonica TV Digital Brasil (61.0°W)Vidíš na té mapě někde Slovensko?http://www.lyngsat-maps.com/maps/amazonas_br.html |
![]() D2MAC |
| 18.01.2009, 18:40.19 | |
@D2MACto určitě nevidí,ale to neviděl ani ten maniak,co u Venezuely postavil 9m parabolu a nasměroval na Astru (pro nás 19.2E) a chytil,,,,sic prý špatně ale chytil :))) :))) |
![]() cb21 |
| 18.01.2009, 18:49.46 | |
D2MAC;cb21obě vaše reakce jsou roztomilé, jedna shovívavější, druhá lehce podrážděná. čemu se ale divím, že jste vůbec reagovali, ještě, že se neozvaly známé nedůtklivé firmy. :) |
![]() knawi |
| 18.01.2009, 19:05.31 | |
knawino vždyt víš,že d2mac je více pesimističtější nežli já...oba to nemyslíme špatně(to jsi zjistil),ale někdy prostě nelze nereagovat... ;) :sly: |
![]() cb21 |
| 18.01.2009, 19:17.37 | |
Telefonica TV Digital Brasil (61.0°W)unás na Slovensku ňieje šanca to chitit |
![]() alika74 |
| 18.01.2009, 19:52.23 | |
@alika74smiř se s tím, zřejmě to tak má být. čapni něco jiného! |
![]() knawi |