Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 18:33.11

koncert z usa na hbo free

chtel jsem se zeptat jestli dnes vecer bude koncert na hbo dostupny take pro majitele skylink karet zaklad
uživatel
skohy
18.01.2009, 18:38.29

RE: koncert z usa na hbo free

To doufam, HBO je podle provozovatelu "premiovy" kanal, tak by to nemuselo byt zasvisle na predpacenem multi, ktere zaplacene nemam a zatim u me HBO tma. Co u ostatnich? :lookaround:
uživatel
lukasz
18.01.2009, 18:56.53

RE: koncert z usa na hbo free

copak je tam za koncert na hbo dnes večer?
uživatel
marksony
18.01.2009, 19:03.17

2marksony

21:30 - 23:25 WE ARE ONE: Koncert u příležitosti uvedení Baracka Obamy do funkce prezidenta USA R^
uživatel
lukasz
18.01.2009, 19:31.33

lukasc

Neni to nahodou o hodinu driv?
uživatel
Saxon
18.01.2009, 19:53.37

@Saxon

podle toho v jakem jsi pasmu :8)
uživatel
blik
18.01.2009, 20:02.49

RE: koncert z usa na hbo free

redakcni clanek uvadi 20:30hod. Hlavni mesto USA je 6 hod pozadu naseho/Cr/.Zjistete to prosim,beru saunu,diky. :8)
uživatel
Saxon
18.01.2009, 20:05.03

RE: koncert z usa na hbo free

no jo ale jestli to pujde?
uživatel
skohy
18.01.2009, 20:09.46

RE:koncert z usa na hbo free

Mám Skylinku Standart+multi a na HBO zatím tma. :((
uživatel
Saták1
18.01.2009, 20:16.36

už to jde

na 23 e free R^
uživatel
Jirka 3
18.01.2009, 20:17.50

RE:koncert z usa na hbo free

HBO mám předplacené a nastala tma, zatracenej Gital
uživatel
fafejt
18.01.2009, 20:21.15

RE: koncert z usa na hbo free

Gital,Skylink ok.
uživatel
majla
18.01.2009, 20:33.46

Prečo koncert???

Je to o inom:Ide Obama do bieleho,nie???Teraz sa to začalo.
uživatel
dedotheo
18.01.2009, 20:36.40

dd jako řemen

křišťálově čistý zvuk Rv
uživatel
Jirka 3
18.01.2009, 20:40.09

RE: koncert z usa na hbo free

Na kartu SkylinkSk okolo 20:20 HBO šlo teď tma tak nevím kde je chyba :(
uživatel
shiraz
18.01.2009, 20:43.48

ac3 384 kbps/48kHz

stopa 5.1 je sice aktivni,ale bez modulace.Kdepak udelali soudruzi chybu?
uživatel
Saxon
18.01.2009, 20:45.19

RE: koncert z usa na hbo free

parada jede to (skylink)
uživatel
skohy
18.01.2009, 20:46.25

RE: koncert z usa na hbo free

Na Amosu jede i AC3
uživatel
blik
18.01.2009, 20:47.43

RE: koncert z usa na hbo free

taky by to mohli roztahnout na 16:9, kdyz to je z usa vysilano 16:9 kdyz jsou ten premiovy placeny kanal a kdyz tam maji ceskou stopu, tak proc nelumoci, a me dolby stopa nejde vubec! No nic, co chtit od HBO
uživatel
Lulu
18.01.2009, 20:50.30

RE: koncert z usa na hbo free

jo všechny tam jsou tlustý jak prasata!
uživatel
majla
18.01.2009, 20:56.38

RE: koncert z usa na hbo free

Hosi, budme radi alespon za to stereo.Ono by to stejne nebylo nic extra.Jedna pisen se spolecnou kapelou pro vsechny a klasicka americka emocionalni pohadka.Jasne ze, dost bylo kovboje!
uživatel
Saxon
18.01.2009, 21:11.14

RE: koncert z usa na hbo free

HBO jsem si předplatil, očekával bych simultánní překlad.
uživatel
Kamil
18.01.2009, 21:14.45

RE: koncert z usa na hbo free

bud rad,ze to muzes sledovat dobrovne,Brezneva bys musel povinne! :)))
uživatel
Saxon
18.01.2009, 21:20.02

RE: koncert z usa na hbo free

bush nebyl žádnej kovboj ale spíš šimpanz :D do takový míry, že chudák obama teď bude muset v jednom kuse vysvětlovat, že není žádnej spasitel
uživatel
vortimond
18.01.2009, 21:26.27

vorti

Toho kovboje jednou vyrkla Martina Navratilova, tenkrat mi to prislo trefne.
uživatel
Saxon
18.01.2009, 21:27.25

RE: koncert z usa na hbo free

Lulu : závada je u tebe, mě to jde 16:9 od začátku
uživatel
rogue
18.01.2009, 21:46.55

Jede to

v pohodě.
uživatel
spyko
18.01.2009, 21:59.02

RE: koncert z usa na hbo free

Na ty staticky snimky ted je datovej tok HBO na 23,5°E dostatecny.
uživatel
blik