| 18.01.2009, 18:33.11 | |
koncert z usa na hbo freechtel jsem se zeptat jestli dnes vecer bude koncert na hbo dostupny take pro majitele skylink karet zaklad |
![]() skohy |
| 18.01.2009, 18:38.29 | |
RE: koncert z usa na hbo freeTo doufam, HBO je podle provozovatelu "premiovy" kanal, tak by to nemuselo byt zasvisle na predpacenem multi, ktere zaplacene nemam a zatim u me HBO tma. Co u ostatnich? :lookaround: |
![]() lukasz |
| 18.01.2009, 18:56.53 | |
RE: koncert z usa na hbo freecopak je tam za koncert na hbo dnes večer? |
![]() marksony |
| 18.01.2009, 19:03.17 | |
2marksony21:30 - 23:25 WE ARE ONE: Koncert u příležitosti uvedení Baracka Obamy do funkce prezidenta USA R^ |
![]() lukasz |
| 18.01.2009, 19:31.33 | |
lukascNeni to nahodou o hodinu driv? |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 19:53.37 | |
@Saxonpodle toho v jakem jsi pasmu :8) |
![]() blik |
| 18.01.2009, 20:02.49 | |
RE: koncert z usa na hbo freeredakcni clanek uvadi 20:30hod. Hlavni mesto USA je 6 hod pozadu naseho/Cr/.Zjistete to prosim,beru saunu,diky. :8) |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 20:05.03 | |
RE: koncert z usa na hbo freeno jo ale jestli to pujde? |
![]() skohy |
| 18.01.2009, 20:09.46 | |
RE:koncert z usa na hbo freeMám Skylinku Standart+multi a na HBO zatím tma. :(( |
![]() Saták1 |
| 18.01.2009, 20:16.36 | |
už to jdena 23 e free R^ |
![]() Jirka 3 |
| 18.01.2009, 20:17.50 | |
RE:koncert z usa na hbo freeHBO mám předplacené a nastala tma, zatracenej Gital |
![]() fafejt |
| 18.01.2009, 20:21.15 | |
RE: koncert z usa na hbo freeGital,Skylink ok. |
![]() majla |
| 18.01.2009, 20:33.46 | |
Prečo koncert???Je to o inom:Ide Obama do bieleho,nie???Teraz sa to začalo. |
![]() dedotheo |
| 18.01.2009, 20:36.40 | |
dd jako řemenkřišťálově čistý zvuk Rv |
![]() Jirka 3 |
| 18.01.2009, 20:40.09 | |
RE: koncert z usa na hbo freeNa kartu SkylinkSk okolo 20:20 HBO šlo teď tma tak nevím kde je chyba :( |
![]() shiraz |
| 18.01.2009, 20:43.48 | |
ac3 384 kbps/48kHzstopa 5.1 je sice aktivni,ale bez modulace.Kdepak udelali soudruzi chybu? |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 20:45.19 | |
RE: koncert z usa na hbo freeparada jede to (skylink) |
![]() skohy |
| 18.01.2009, 20:46.25 | |
RE: koncert z usa na hbo freeNa Amosu jede i AC3 |
![]() blik |
| 18.01.2009, 20:47.43 | |
RE: koncert z usa na hbo freetaky by to mohli roztahnout na 16:9, kdyz to je z usa vysilano 16:9 kdyz jsou ten premiovy placeny kanal a kdyz tam maji ceskou stopu, tak proc nelumoci, a me dolby stopa nejde vubec! No nic, co chtit od HBO |
![]() Lulu |
| 18.01.2009, 20:50.30 | |
RE: koncert z usa na hbo freejo všechny tam jsou tlustý jak prasata! |
![]() majla |
| 18.01.2009, 20:56.38 | |
RE: koncert z usa na hbo freeHosi, budme radi alespon za to stereo.Ono by to stejne nebylo nic extra.Jedna pisen se spolecnou kapelou pro vsechny a klasicka americka emocionalni pohadka.Jasne ze, dost bylo kovboje! |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 21:11.14 | |
RE: koncert z usa na hbo freeHBO jsem si předplatil, očekával bych simultánní překlad. |
![]() Kamil |
| 18.01.2009, 21:14.45 | |
RE: koncert z usa na hbo freebud rad,ze to muzes sledovat dobrovne,Brezneva bys musel povinne! :))) |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 21:20.02 | |
RE: koncert z usa na hbo freebush nebyl žádnej kovboj ale spíš šimpanz :D do takový míry, že chudák obama teď bude muset v jednom kuse vysvětlovat, že není žádnej spasitel |
![]() vortimond |
| 18.01.2009, 21:26.27 | |
vortiToho kovboje jednou vyrkla Martina Navratilova, tenkrat mi to prislo trefne. |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 21:27.25 | |
RE: koncert z usa na hbo freeLulu : závada je u tebe, mě to jde 16:9 od začátku |
![]() rogue |
| 18.01.2009, 21:46.55 | |
Jede tov pohodě. |
![]() spyko |
| 18.01.2009, 21:59.02 | |
RE: koncert z usa na hbo freeNa ty staticky snimky ted je datovej tok HBO na 23,5°E dostatecny. |
![]() blik |