| 18.01.2009, 20:07.06 | |
pocitacChcela by som sa spitat. Mam problem v pc praca s hudbou v tej kolonke nemam skopirovat na CD. CHcela by som sa spitat ako to tam dat? Prosim o radu |
![]() SARA |
| 18.01.2009, 20:49.12 | |
RE: pocitac????????????? :O |
![]() mrakodrap |
| 18.01.2009, 20:50.53 | |
RE: pocitacnainstaluj si Nero. to máš nejlepší |
![]() vortimond |
| 18.01.2009, 20:56.47 | |
RE: pocitacNo myslím že ti to nepôjde . Keby si sa spýtala ynak tak asy ano. |
![]() oneeeee |
| 18.01.2009, 22:03.32 | |
RE: pocitacsara a sadra je niečo uplne iné, a toto forum je o tom inom, pokecov o počítačoch máš milion, o satelitnej problematike len zopár :dead: :zombie: ;P :scared: :bigeyes: |
![]() Tami |
| 18.01.2009, 22:44.27 | |
RE: pocitacZe zpusobu jak byl polozeny dotaz usuzuji ze Nero bude pro tazatelku znamenat Franco Nero. |
![]() blik |
| 19.01.2009, 08:29.52 | |
RE: pocitacZeptej se na Živě.cz |
![]() hobza |