Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 20:07.06

pocitac

Chcela by som sa spitat. Mam problem v pc praca s hudbou v tej kolonke nemam skopirovat na CD. CHcela by som sa spitat ako to tam dat? Prosim o radu
uživatel
SARA
18.01.2009, 20:49.12

RE: pocitac

????????????? :O
uživatel
mrakodrap
18.01.2009, 20:50.53

RE: pocitac

nainstaluj si Nero. to máš nejlepší
uživatel
vortimond
18.01.2009, 20:56.47

RE: pocitac

No myslím že ti to nepôjde . Keby si sa spýtala ynak tak asy ano.
uživatel
oneeeee
18.01.2009, 22:03.32

RE: pocitac

sara a sadra je niečo uplne iné, a toto forum je o tom inom, pokecov o počítačoch máš milion, o satelitnej problematike len zopár :dead: :zombie: ;P :scared: :bigeyes:
uživatel
Tami
18.01.2009, 22:44.27

RE: pocitac

Ze zpusobu jak byl polozeny dotaz usuzuji ze Nero bude pro tazatelku znamenat Franco Nero.
uživatel
blik
19.01.2009, 08:29.52

RE: pocitac

Zeptej se na Živě.cz
uživatel
hobza