| 18.01.2009, 20:08.00 | |
DVB-T antenaahojte, skusim o radu, aky je rozdiel medzi antenou pre DVB-T a typickou analogovou antenou(UHF)? je iny dipol a odlisna impedancia? da sa "prerobit" stara antena alebo jednoduchsie kupit novu pre DVB-T? dik! |
![]() ludo |
| 18.01.2009, 20:13.10 | |
RE: DVB-T antenaV podstate by to melo byt stejne,pouze skutecnost, ze DVB-T muze byt sireno i v pasmu VHF3. |
![]() Saxon |
| 18.01.2009, 20:30.47 | |
RE: DVB-T antenaano, dik, v podstate mas pravdu, nevidim nic lebo kanaly ktore hladam vysielaju od 61 po 68 kanal a moja antena ide po 60 kanal. |
![]() ludo |
| 18.01.2009, 20:47.16 | |
RE: DVB-T antenaNevím jak na Slovensku ale u nás se to pouští ve 4. a5. tv.pásmu to je kanál 21 až 60. |
![]() koax |
| 18.01.2009, 21:05.30 | |
RE: DVB-T antenaByvam v Barcelone. Skusal som aktualnou antenou a nic. Oni su tu velmi chytri:), antenar ti to tu da so poriadku za 150 Eur. |
![]() ludo |