Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.01.2009, 20:08.00

DVB-T antena

ahojte, skusim o radu, aky je rozdiel medzi antenou pre DVB-T a typickou analogovou antenou(UHF)? je iny dipol a odlisna impedancia? da sa "prerobit" stara antena alebo jednoduchsie kupit novu pre DVB-T? dik!
uživatel
ludo
18.01.2009, 20:13.10

RE: DVB-T antena

V podstate by to melo byt stejne,pouze skutecnost, ze DVB-T muze byt sireno i v pasmu VHF3.
uživatel
Saxon
18.01.2009, 20:30.47

RE: DVB-T antena

ano, dik, v podstate mas pravdu, nevidim nic lebo kanaly ktore hladam vysielaju od 61 po 68 kanal a moja antena ide po 60 kanal.
uživatel
ludo
18.01.2009, 20:47.16

RE: DVB-T antena

Nevím jak na Slovensku ale u nás se to pouští ve 4. a5. tv.pásmu to je kanál 21 až 60.
uživatel
koax
18.01.2009, 21:05.30

RE: DVB-T antena

Byvam v Barcelone. Skusal som aktualnou antenou a nic. Oni su tu velmi chytri:), antenar ti to tu da so poriadku za 150 Eur.
uživatel
ludo