| 05.02.2009, 19:26.45 | |
Pro Banui a Binladin2 X_platinumDěkuji vám za včerjší pomoc s kterou jste mě pomohli s modulem..Dnes jsem na to přišel, měl jsem vadný plochý kabel v zamačklých koncovkách, pro dummy card..Po opravě se mě to povedlo napoprvé..to jsem se včera mohl vztekat a trápit ,,Kdo by to řekl,úplně nový Cas3 a ono nic..děkuji vám za váš čas. |
![]() Strojek |
| 05.02.2009, 19:28.05 | |
RE: Pro Banui a Binladin2 X_platinumPro Babui oprava... |
![]() Strojek |
| 05.02.2009, 20:23.03 | |
RE: Pro Banui a Binladin2 X_platinumv pořádku, že píšeš...Moc jsem ti nepomohl, pouze jsem tě nakopnul a vidím, že to stačilo a to je dobře. Momentálně jsem o5 busy, takže nemám čas na jiné negativní reakce zde na fóru a to je také dobře.... Ať ti platinum slouží dobře, ti přeji až bude čas pokusíme se na dálku zprovoznit novu HD-X Cam platinum-karta skylink, měl bych nápad jak na to |
![]() Babui |
| 05.02.2009, 21:12.57 | |
@Babuito jsem tedy zvedav jak na to?!? :))) :))) :))) dej to no the air |
![]() skohy |
| 05.02.2009, 21:35.22 | |
@Babuioprava:On The Air |
![]() skohy |
| 05.02.2009, 21:35.31 | |
re allR^ :))) Dostal jsem se ke komplu až ted.Montoval jsem rumuna!Ale takhle by to mělo asi vypadat,babui mluvíš mi z duše!!! Jinak Nova HD a jediná nápln 3009 jede ale do přepnutí na jiný kanál a zpět tma.Zkouška na DM7025.Pouze drobná úprava kyefile cw.Ostaní náplně k.o.Juknul jsem zpět a ty si se na to už tady ptal.Ale bez reakce.Taky ho po večerech zkusím rozhodit. Strojek R^ |
![]() binladin2 |
| 05.02.2009, 21:50.59 | |
re allano je to tak, ale měl by se ještě přes DO přidat správný CAID-je to číslo momentálně nejsem doma, ale dá se dohledat...ODO3 a správné číslo :8) |
![]() Babui |