Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.02.2009, 19:26.45

Pro Banui a Binladin2 X_platinum

Děkuji vám za včerjší pomoc s kterou jste mě pomohli s modulem..Dnes jsem na to přišel, měl jsem vadný plochý kabel v zamačklých koncovkách, pro dummy card..Po opravě se mě to povedlo napoprvé..to jsem se včera mohl vztekat a trápit ,,Kdo by to řekl,úplně nový Cas3 a ono nic..děkuji vám za váš čas.
uživatel
Strojek
05.02.2009, 19:28.05

RE: Pro Banui a Binladin2 X_platinum

Pro Babui oprava...
uživatel
Strojek
05.02.2009, 20:23.03

RE: Pro Banui a Binladin2 X_platinum

v pořádku, že píšeš...
Moc jsem ti nepomohl, pouze jsem tě nakopnul a vidím, že to stačilo a to je dobře.
Momentálně jsem o5 busy, takže nemám čas na jiné negativní reakce zde na fóru a to je také dobře....
Ať ti platinum slouží dobře, ti přeji až bude čas pokusíme se na dálku zprovoznit novu HD-X Cam platinum-karta skylink, měl bych nápad jak na to
uživatel
Babui
05.02.2009, 21:12.57

@Babui

to jsem tedy zvedav jak na to?!? :))) :))) :))) dej to no the air
uživatel
skohy
05.02.2009, 21:35.22

@Babui

oprava:On The Air
uživatel
skohy
05.02.2009, 21:35.31

re all

R^ :))) Dostal jsem se ke komplu až ted.Montoval jsem rumuna!
Ale takhle by to mělo asi vypadat,babui mluvíš mi z duše!!!
Jinak Nova HD a jediná nápln 3009 jede ale do přepnutí na jiný kanál a zpět tma.Zkouška na DM7025.Pouze drobná úprava kyefile cw.Ostaní náplně k.o.Juknul jsem zpět a ty si se na to už tady ptal.Ale bez reakce.Taky ho po večerech zkusím rozhodit.
Strojek R^
uživatel
binladin2
05.02.2009, 21:50.59

re all

ano je to tak, ale měl by se ještě přes DO přidat správný CAID-je to číslo momentálně nejsem doma, ale dá se dohledat...ODO3 a správné číslo :8)
uživatel
Babui