Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.04.2009, 07:41.15

Jak dlouho jde MelodyZen volně?

nevíte někdo?dik... R^
uživatel
cb21
07.04.2009, 08:17.43

RE: Jak dlouho jde MelodyZen volně?

Není náhodou už zakódován ?
uživatel
kacenkin
07.04.2009, 08:20.41

RE: Jak dlouho jde MelodyZen volně?

No kristalovou kouli nemam. Ale co kdyby to takhle zaradil gital do sve nabidky, nez to napadne konkurenci. Je to nadhery odpocinkovy kanal, nic se nemusi dabovat! A dokonce na 23,5east je k dipozici u holandanu a to v spickove HD kvalite, viz obr. v nasem upladu. Kanal o prirode chybi u obou distributoru, samozrejme neco jako animal planet je taky dobry, ale tohle je lahudka.
uživatel
007
07.04.2009, 10:12.08

Téma: Jak dlouho jde MelodyZen volně?

Je to velká škoda ,že již nejde volně,já jsem si nahrál v Hd celkem 10hod programu a pouštím to neustále.lepší není.
uživatel
janplan
07.04.2009, 11:57.30

melody zen

Pusť si to přes net www.melodyzen.tv pouštím to do rozvodu a je to super (aspoň zvuk)
uživatel
Radim44
07.04.2009, 12:30.14

RE: Jak dlouho jde MelodyZen volně?

Na compu to mám i s obrazem i když je to menší,zvuk je uklidňující. R^
uživatel
zzaner
07.04.2009, 13:23.51

MelodyZen volne

Ja som to zbadal vcera 06.01.2009, V nedelu este bol kodovany.
uživatel
x3v2
07.04.2009, 13:24.21

MelodyZen volne

Ja som to zbadal vcera 06.04.2009, V nedelu este bol kodovany.
uživatel
x3v2