Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.04.2009, 15:24.43

Discovery

Tak už tam šlape EPG, ale nevím jestli sem si toho všiml až teď nebo už to bylo dříve. Ze začátku bylo logo takové světlé a jinak barevněji sladěné, teď je už to samé jak na UPC atd...
A taky tam je originalni stopa---taky nevim jestli už to nebylo dříve.
uživatel
lukin
07.04.2009, 15:32.09

RE: Discovery

ee o 13.00h ked som pozeral tak tam EPG ešte nebolo
uživatel
Jupi