| 07.04.2009, 15:24.43 | |
DiscoveryTak už tam šlape EPG, ale nevím jestli sem si toho všiml až teď nebo už to bylo dříve. Ze začátku bylo logo takové světlé a jinak barevněji sladěné, teď je už to samé jak na UPC atd...A taky tam je originalni stopa---taky nevim jestli už to nebylo dříve. |
![]() lukin |
| 07.04.2009, 15:32.09 | |
RE: Discoveryee o 13.00h ked som pozeral tak tam EPG ešte nebolo |
![]() Jupi |