| 07.04.2009, 18:00.00 | |
UPCBrat ma origo kartu v inom prijimači cez modul cryptoworks.Všetko ide až na eurosport,odvtedy čo tam šachovali s pridávanim caid.Viete niekto poradiť prečo to nejde. |
![]() Ruuni |
| 07.04.2009, 18:23.27 | |
RE: UPCZkusil bych smazat ten eurosport a znova naladit a jestli to nepomůže tak u někoho v okolí kdo má UPC tak strčit kartu do jeho přijímače jestli eurosport naskočí. Po neúspěchu pak jedině řešit přes zákaznickou linku. |
![]() Oskarek1 |
| 07.04.2009, 18:35.13 | |
UPCBol u predajcu a u neho ok.Aj v prijimači od nich šlape len to je taka haraburda tak ho nepoužíva. |
![]() Ruuni |
| 07.04.2009, 18:52.50 | |
RE: UPCTak to zkuste u někoho v okolí kdo má také jiný přijímač jestli to u něho bude fungovat. Nejlépe by bylo to zkusit u někoho kdo má stejný přijímač. |
![]() Oskarek1 |
| 07.04.2009, 18:57.34 | |
RE: UPCCo takhle napsat typ toho prijimace....... |
![]() FAB5 |
| 07.04.2009, 19:30.48 | |
UPCFerda 7318uci |
![]() Ruuni |
| 07.04.2009, 21:33.00 | |
RE: UPCA máš zápis? :-/ :laughing: |
![]() Tomik535 |