Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.04.2009, 18:00.00

UPC

Brat ma origo kartu v inom prijimači cez modul cryptoworks.Všetko ide až na eurosport,odvtedy čo tam šachovali s pridávanim caid.Viete niekto poradiť prečo to nejde.
uživatel
Ruuni
07.04.2009, 18:23.27

RE: UPC

Zkusil bych smazat ten eurosport a znova naladit a jestli to nepomůže tak u někoho v okolí kdo má UPC tak strčit kartu do jeho přijímače jestli eurosport naskočí. Po neúspěchu pak jedině řešit přes zákaznickou linku.
uživatel
Oskarek1
07.04.2009, 18:35.13

UPC

Bol u predajcu a u neho ok.Aj v prijimači od nich šlape len to je taka haraburda tak ho nepoužíva.
uživatel
Ruuni
07.04.2009, 18:52.50

RE: UPC

Tak to zkuste u někoho v okolí kdo má také jiný přijímač jestli to u něho bude fungovat. Nejlépe by bylo to zkusit u někoho kdo má stejný přijímač.
uživatel
Oskarek1
07.04.2009, 18:57.34

RE: UPC

Co takhle napsat typ toho prijimace.......
uživatel
FAB5
07.04.2009, 19:30.48

UPC

Ferda 7318uci
uživatel
Ruuni
07.04.2009, 21:33.00

RE: UPC

A máš zápis? :-/ :laughing:
uživatel
Tomik535