| 08.04.2009, 11:48.56 | |
Sport 2 nejedeOd 1. dubna mi jel sport 2 ale od včerejška mi už nejede. Mám UPC digitální TV nabídku Standard nevíte někdo proč? Díky |
![]() Dolar |
| 08.04.2009, 13:59.39 | |
RE: Sport 2 nejedeVšak si tam zavolej a zeptej se jich. |
![]() milord |
| 08.04.2009, 16:51.36 | |
RE: Sport 2 nejedeAmos 4W tam ide... :))) |
![]() accid |