| 09.04.2009, 07:25.05 | |
DVB S2 asi marná snahaNa Vantage 71OO normálně maká na ASTŘE 23.5 frek. 11635 V, 285OO v DVB S2 na SD vysílání. Chtěl jsem tuto frekvenci naladit na Humax 54OO, pak i na Vantage 221, ale ani jeden vysílání nevidí.Domnívám se, že DVB S2 je FEC 9/10, sož ty jednoduché asi nedokáží, nebo dělám něco blbě ??? Dík |
![]() Nervoš |
| 09.04.2009, 07:28.29 | |
RE: DVB S2 asi marná snahaDVB-S2 normu normální tunery nenaladí. |
![]() Martin79 |
| 09.04.2009, 08:08.19 | |
RE: DVB S2 asi marná snahaMartine, asi máš pravdu, uvažoval jsem blbě, že bych na ty krámy měl chytit všechna SD vysílání. Dík. |
![]() Nervoš |
| 09.04.2009, 08:37.04 | |
RE: DVB S2 asi marná snahaNo jistě, protože "normální" satelitní příjímač chytí pouze normu DVB-S, obraz musí být v SD a ve formátu MPEG2.Jakákoli jiná kombinace NORMA/KODEK/ROZLIŠENÍ vyžaduje HD receiver. |
![]() Martin79 |