| 10.04.2009, 13:19.15 | |
Výběr plasmy Panasonic 94cmDobrý den, chtěl bych se zeptat, kámoš si teď bude kupovat plasmu Panasonic, kvůli místu prostě musí mít jen 94cm. Sledovat bude asi hlavně Skylink, možná i HDTV balíček. Vybral si nový typ s MPEG-4 TX-P37X10Y. Jeden prodejce mi ale říkal, že pokud nutně nepotřebuje MPEG-4 tuner (i když do budoucna je dobrý ho mít), měl by raději ještě někde sehnat starší typ TH-37PX80E. Tato starší plasma má prý lepší obraz, přestože má o něco horší parametry (menší kontrastní poměr). Je to pravda, má někdo s těmito modely televizí zkušenosti? Bohužel nikde v prodejnách jsem tyto dva modely vedle sebe neviděl, abych to mohl porovnat. |
![]() jirka67 |
| 10.04.2009, 13:35.05 | |
Mocbych na toho prodavače teda nedal. |
![]() hobo |
| 10.04.2009, 14:04.25 | |
RE: Výběr plasmy Panasonic 94cm70% predavačov ,je tam na dve veci , takže tých by som sa nedržal. Všetko ale záleží na kupujúcom. Ak to chce kúpiť , tak nech si kúpi , sú to jeho peniaze. Ja by som to rozhodne ne (94cm) nekúpil a ani starší model. |
![]() oneeeee |
| 10.04.2009, 16:42.45 | |
RE: Výběr plasmy Panasonic 94cmMám TH-37PX8E již rok.Skylink HD +Sab HD.Mě osobně tato kombinace stačí.Mrzí mě jenom,že jsem toho Panasonika bral jako novinku a stal necelých 25000,-Nyní se dá koupit za15000,-Novinka je vždy drahá.Důležité je ale co do toho budeš posílat za signál.Nepomůže ti TV za 50000,-když budeš mět starou rezatou anténu na analog.Jinak i na teto TV je obraz velice pěkný,nemluvě o kvalitním HD. |
![]() Liska |
| 10.04.2009, 17:29.24 | |
Pokudto opravdu nejde tak je to škoda.Na HD v podstatě neupotřebitelné.Ta velikost zobrazovače je fakt malá. |
![]() hobo |
| 11.04.2009, 23:57.11 | |
Tato starší plasma má prý lepší obrazjirko67 posuzovat kvalitu obrazu, podle toho co ti řekně někdo jinej nejde, na světě je hodně lidí a řekl bych, že většina se jich neshodne na dobrym-lepšim-horšim obraze, televizor musíš vybírat pohledem líbí-nelíbí a hotovo víc možností není..oneeeee do jakých obchodů to lezeš, že skoro 3/4 prodavačů jsou na dvě věci, 37px8 a 37px80 maj pěknej obraz a za ty prachy dnes, nové modely 37" zatím nemohu soudit, neviděl jsem... |
![]() veris |