| 10.04.2009, 15:47.32 | |
mimo temuprosim vas poradte mi kde kupit notbook zo zabudovanim serioveho a paralelneho portu,dik za info |
![]() goldenak |
| 10.04.2009, 16:19.06 | |
To už asi těžko.Také je to celkem zbytečné! |
![]() Enik |
| 10.04.2009, 16:20.53 | |
RE: mimo temunekde v bazaru se neco urcite sehnat da |
![]() bublajs |
| 10.04.2009, 16:21.52 | |
bublajsa nevies o neakom bazare kde by to mohli mat? |
![]() goldenak |
| 10.04.2009, 16:26.08 | |
RE: mimo temuco třeba tadyhttp://www.aukro.cz/item602388540_ibm_t30_p4_2_0_ghz_512mb_40gb_dvd_rom_14_1.html a nebo si kup redukci usb na serial com port |
![]() netace |
| 10.04.2009, 16:29.40 | |
RE: mimo temupresne, kup si nejakej normalni notebook a redukci |
![]() bublajs |
| 10.04.2009, 16:30.14 | |
netacediky moc |
![]() goldenak |
| 10.04.2009, 16:32.40 | |
RE: mimo temuhttp://www.alza.cz/redukce-usb-seriovy-com-d42710.htm |
![]() netace |
| 10.04.2009, 16:36.39 | |
netaceale mne sa jedna najviac o paralelny port aby som mohol robit jtag na satelitnych primacoch,alebo nevies o neakej redukcii |
![]() goldenak |
| 10.04.2009, 16:58.33 | |
RE: mimo temuA chceš nový notebook nebo starší? Já mám pracovní přibližně půl roku starý a má paralelní i sériový výstup. Ale je to vyšší třída a stál cca 35 kKč... |
![]() wally |