Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2009, 16:05.49

programator cas3

dal by sa timto programatorom ozivyt prijimac jtag???
uživatel
jopo166
10.04.2009, 16:11.00

jopo166

a aky primac by si snim chcel ozivit?
uživatel
goldenak
10.04.2009, 16:16.40

RE: programator cas3

trebars nejaky opticum ku ktoremu neni program na odosielanie dump do flasky.
uživatel
jopo166
10.04.2009, 16:20.25

jopo166

tak to ti neporadim ja mam odskusany iba jeden tip primacov a to golden interstar ale mozno by sli aj ine tipi primacou,ale mozno ti este niekto poradi
uživatel
goldenak
10.04.2009, 18:09.55

vlado fogo

co myslis zvladol by to???
uživatel
jopo166
10.04.2009, 18:56.17

RE: programator cas3

zvládne každý sat servis
uživatel
poky1
10.04.2009, 23:41.19

poky1

:laughing: :laughing: :laughing: R^ ať to zkusí!!!!a Zorbas bude mít práci :8) :8) :8) R^
jopo166 jsi (nevhodné slovo),nebo co tak to zkus a uvidíš!!!!!!nejlepší tu tvoji šunku zaktualizuješ SLIVOVICÍ :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
hery
10.04.2009, 23:56.33

hery

a kto hovory ze je moja???ti nejak hery moc dotoho vydis :bigeyes:
uživatel
jopo166
11.04.2009, 00:43.58

jopo166

kdybych s tím neměl zkušenosti a neviděl do toho jako amater,tak to tady psát nebudu,ale protože si chytrák tak to ZKUS a dělej jak myslíš
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: a dopadneš jak břídil Rv
uživatel
hery