| 10.04.2009, 16:05.49 | |
programator cas3dal by sa timto programatorom ozivyt prijimac jtag??? |
![]() jopo166 |
| 10.04.2009, 16:11.00 | |
jopo166a aky primac by si snim chcel ozivit? |
![]() goldenak |
| 10.04.2009, 16:16.40 | |
RE: programator cas3trebars nejaky opticum ku ktoremu neni program na odosielanie dump do flasky. |
![]() jopo166 |
| 10.04.2009, 16:20.25 | |
jopo166tak to ti neporadim ja mam odskusany iba jeden tip primacov a to golden interstar ale mozno by sli aj ine tipi primacou,ale mozno ti este niekto poradi |
![]() goldenak |
| 10.04.2009, 18:09.55 | |
vlado fogoco myslis zvladol by to??? |
![]() jopo166 |
| 10.04.2009, 18:56.17 | |
RE: programator cas3zvládne každý sat servis |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 23:41.19 | |
poky1:laughing: :laughing: :laughing: R^ ať to zkusí!!!!a Zorbas bude mít práci :8) :8) :8) R^jopo166 jsi (nevhodné slovo),nebo co tak to zkus a uvidíš!!!!!!nejlepší tu tvoji šunku zaktualizuješ SLIVOVICÍ :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() hery |
| 10.04.2009, 23:56.33 | |
herya kto hovory ze je moja???ti nejak hery moc dotoho vydis :bigeyes: |
![]() jopo166 |
| 11.04.2009, 00:43.58 | |
jopo166kdybych s tím neměl zkušenosti a neviděl do toho jako amater,tak to tady psát nebudu,ale protože si chytrák tak to ZKUS a dělej jak myslíš:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: a dopadneš jak břídil Rv |
![]() hery |