| 10.04.2009, 17:37.41 | |
nové tovární firmwery HF ferguson HDTVjde vidět, že skutečně fa ferguson se velmi dobře stará o své stroje a tím neustále zlepšuje firmwer svých strojů a to konkrétně řady HF 8800 a 8900 HDTVVčera vyšla úplně nová verze softu 1.19.3A, dnes okamžitě následoval i pro verzi 8800. Co jsem mohl zjistit, co se zlepšilo či inovovalo, tak to je především: -kvalita signálu je skutečná (konečně!!!!) -pamatuje si v settingu navolený jazyk (žádný magyar!!!) -velmi svižné přepínání programů -top obraz v SD -vychytávky v přepisování programů -vychytávky v přemístňování programů pro nahrávkáře: verze USB 8900 time shift přehrávání (kontrola nahrávky) jen pro připomenutí: ve čtečce čte řádně všechny druhy karet cryptoworks, test irdeto OK Modul Diablo (pokud se používá) vždy v 1.slotu neuvěřitelně rychle "cvakají" programy jak z alternativu, tak karty. Pokud máte i Vy nové postřehy - napište Babui :8) |
![]() Babui |
| 10.04.2009, 17:42.17 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVdíky za info, jenže na test budu mít čas tak v neděli, práce pos...á :-/ |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 17:48.30 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVjj, prosím je to opravdu REVOLUCE... R^ |
![]() Babui |
| 10.04.2009, 17:56.29 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVMam posledniho Hiviona, ale asi to testnu :-)Patrim prave mezi nahravace, tak snad to bude v klidku. |
![]() faust |
| 10.04.2009, 18:01.58 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVPVR už šlapalo velmi solidně na čistou 1.19 |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 18:26.23 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVJo to vim, ale verim overenemu :-)Oni tam v klidu mohli udelat nejakou tu chybku kterou opravi az v pristim FW. Precijen to jsou polaci tak asi tak :-D |
![]() faust |
| 10.04.2009, 18:42.14 | |
RE:nove tovarni firmwery HF ferguson HDTVdiky za info, to se ceni- jdu ho natahnout do ferdy, momentalne tam mam 1.19.2A jde take velmi dobre, pekny prijem vsem |
![]() zuki |
| 10.04.2009, 19:04.39 | |
RE:nove tovarni firmwery HF ferguson HDTV-naprosto správné info zobrazení kódovaného programu |
![]() Babuika |
| 10.04.2009, 20:29.13 | |
@Babuiuž jsem zase na půlhoďky doma, kde jsi našel ten soft? laki, ulc, pllf nic, goggle to vyplivl někde v Rusku, tam se teda registrovat nebudu, hoď link nebo mi ho pošli mejlem, díky |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 20:49.51 | |
@poky1A na domácej si pozeral?http://www.ferguson-digital.eu/en/download.html?func=fileinfo&id=419 ;) |
![]() doky |
| 10.04.2009, 20:51.47 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVuž to mám stáhlé :))) napadlo mě to pozdě, ale přece |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 21:58.13 | |
Všechno OK?všechno v pořádku? R^ |
![]() Babui |
| 10.04.2009, 22:44.39 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVJa si to hodim asi az zitra, uvidim jake budou dojmy R^ |
![]() faust |
| 11.04.2009, 07:10.50 | |
RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTVpostřeh: sice netuším která čára má ukazovat kvalitu a sílu, ale občas ta modrá šmouha chybí, takže to ještě nebude v Ouklendu |
![]() poky1 |