Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2009, 17:37.41

nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

jde vidět, že skutečně fa ferguson se velmi dobře stará o své stroje a tím neustále zlepšuje firmwer svých strojů a to konkrétně řady HF 8800 a 8900 HDTV
Včera vyšla úplně nová verze softu 1.19.3A, dnes okamžitě následoval i pro verzi 8800.
Co jsem mohl zjistit, co se zlepšilo či inovovalo, tak to je především:
-kvalita signálu je skutečná (konečně!!!!)
-pamatuje si v settingu navolený jazyk (žádný magyar!!!)
-velmi svižné přepínání programů
-top obraz v SD
-vychytávky v přepisování programů
-vychytávky v přemístňování programů
pro nahrávkáře:
verze USB 8900
time shift
přehrávání (kontrola nahrávky)
jen pro připomenutí:
ve čtečce čte řádně všechny druhy karet cryptoworks, test irdeto OK
Modul Diablo (pokud se používá) vždy v 1.slotu neuvěřitelně rychle "cvakají" programy jak z alternativu, tak karty.
Pokud máte i Vy nové postřehy - napište
Babui :8)
uživatel
Babui
10.04.2009, 17:42.17

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

díky za info, jenže na test budu mít čas tak v neděli, práce pos...á :-/
uživatel
poky1
10.04.2009, 17:48.30

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

jj, prosím je to opravdu REVOLUCE... R^
uživatel
Babui
10.04.2009, 17:56.29

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

Mam posledniho Hiviona, ale asi to testnu :-)
Patrim prave mezi nahravace, tak snad to bude v klidku.
uživatel
faust
10.04.2009, 18:01.58

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

PVR už šlapalo velmi solidně na čistou 1.19
uživatel
poky1
10.04.2009, 18:26.23

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

Jo to vim, ale verim overenemu :-)
Oni tam v klidu mohli udelat nejakou tu chybku kterou opravi az v pristim FW. Precijen to jsou polaci tak asi tak :-D
uživatel
faust
10.04.2009, 18:42.14

RE:nove tovarni firmwery HF ferguson HDTV

diky za info, to se ceni- jdu ho natahnout do ferdy, momentalne tam mam 1.19.2A jde take velmi dobre, pekny prijem vsem
uživatel
zuki
10.04.2009, 19:04.39

RE:nove tovarni firmwery HF ferguson HDTV

-naprosto správné info zobrazení kódovaného programu
uživatel
Babuika
10.04.2009, 20:29.13

@Babui

už jsem zase na půlhoďky doma, kde jsi našel ten soft? laki, ulc, pllf nic, goggle to vyplivl někde v Rusku, tam se teda registrovat nebudu, hoď link nebo mi ho pošli mejlem, díky
uživatel
poky1
10.04.2009, 20:49.51

@poky1

A na domácej si pozeral?
http://www.ferguson-digital.eu/en/download.html?func=fileinfo&id=419 ;)
uživatel
doky
10.04.2009, 20:51.47

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

už to mám stáhlé :))) napadlo mě to pozdě, ale přece
uživatel
poky1
10.04.2009, 21:58.13

Všechno OK?

všechno v pořádku? R^
uživatel
Babui
10.04.2009, 22:44.39

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

Ja si to hodim asi az zitra, uvidim jake budou dojmy R^
uživatel
faust
11.04.2009, 07:10.50

RE: nové tovární firmwery HF ferguson HDTV

postřeh: sice netuším která čára má ukazovat kvalitu a sílu, ale občas ta modrá šmouha chybí, takže to ještě nebude v Ouklendu
uživatel
poky1