| 10.04.2009, 19:10.05 | |
Dgitv......nejak sa to serka...asi je niekde burka!!!???!! |
![]() Shumi21 |
| 10.04.2009, 19:39.08 | |
digitv signalJe problem v slovenskych programoch. Aj na ofiko. |
![]() janci101 |
| 10.04.2009, 19:43.24 | |
RE: Dgitv......a viem preco? |
![]() Binko |
| 10.04.2009, 19:43.55 | |
RE: Dgitv......Búrka to neni.Veď CT1,2,HBO ide bez problemov,aj signál je OK. |
![]() sused |
| 10.04.2009, 19:49.32 | |
RE: Dgitv......presne tak, tie idu OK |
![]() Binko |
| 10.04.2009, 19:49.55 | |
digitv signalže by aj NovaSport bol slovenský program..? :O :))) |
![]() ifuska |
| 10.04.2009, 20:00.28 | |
RE: Dgitv......jj aj NOVA SPORT nejde |
![]() Binko |
| 10.04.2009, 20:01.23 | |
Hayazukaa neviete preco to nejde? |
![]() Hayazuka |
| 10.04.2009, 20:07.22 | |
RE: Dgitv......0850211112 |
![]() jklajban |
| 10.04.2009, 20:10.04 | |
Dgitv..burka je v kalhotáchvše běží jak má,žádné problémy. |
![]() hery |
| 10.04.2009, 20:10.13 | |
RE: Dgitv......Kamarát volal do BA. Vraj to riešia. Lenže dokedy to budu riešiť...???? :(( :( |
![]() jklajban |
| 10.04.2009, 20:11.29 | |
heryIde, ale akosi na prd |
![]() jklajban |
| 10.04.2009, 20:19.47 | |
jklajbanmimo nova sport,která trochu kostičkuje a seká vše ostatní včetně slovenských programů ok./Ústecko orlicko/ |
![]() hery |
| 10.04.2009, 20:28.43 | |
RE: Dgitv......ja som to len kovil hokeju chcel pozerat...TAK KOSI JE MAJSTER!!!!....mne to bolo aj tak jedno kdo vyhral...len Slovan aby nevyhral !!! |
![]() Shumi21 |
| 10.04.2009, 20:57.07 | |
RE: Dgitv......KOŠICEEE R^ R^ R^ ;) :))) |
![]() Satmaster |
| 10.04.2009, 21:12.00 | |
heryTo je záhada, nejdu STVčky, markiza, JOJky, TA3 |
![]() jklajban |
| 10.04.2009, 22:06.42 | |
Re:Digi TVCo bolo s tou dnes Digi tv už ti rumuni su trapny,nielenže nik nedviha na infolinke ale nevedia tri hodiny odstraniť zavadu!!!!!!!!!!!!.A ešte ten Sport 2 nechapem čo touž nejde ked stale na Sport1 ho stale reklamuju.To je ako keby som chytal STV1 bez STV2.Riadnu schizofreniu v tom maju.Poradťe inač hadžem lavor do jazera |
![]() tunel |
| 10.04.2009, 22:26.52 | |
RE: Dgitv......Astra 23,5°E - karty Skylink a Gital - bez problemov. |
![]() ahe56 |
| 10.04.2009, 22:29.42 | |
tuneluklidni hormon,vždyť to jsou jen rumunské a maďarské blbosti,koukej na něco pořádnýho a nestarej se o to zda rumun,nebo maďar má problémy,nebo né.Jsou tak nádherné programy všude jinde na orbitu,že toto mě nemůže vůbec rozhodit :8) :8) :8) :8) R^ vy jste všichni snad závisláci na této platformě,to snad není možné:fuming: :bomb: |
![]() hery |
| 10.04.2009, 22:33.43 | |
heryje v poriadku čo hovoriš len u nas na Slovensku ešte taku formu digitalizacie nemame a neporadiš mi o tom Sporte2 už desať dni vysiela a na Slovensku to nejde |
![]() tunel |
| 10.04.2009, 22:52.42 | |
tunelSport 2 Czechia PROMO - druzica Amos 4°W - 11260 H 27500 3/4. Neskusal som, druzicu Amos uz nechytam - kvoli jednemu kanalu nebudem pridavat dalsie LNB - futbalu je vsade dost. Klikni tu hore na Satelity. |
![]() ahe56 |
| 10.04.2009, 23:08.44 | |
ahe56len si myslim že by to malo byť na Intelsat 1002 kde vysiela aj Sport 1 |
![]() tunel |
| 10.04.2009, 23:20.47 | |
tuneldej Amos 4°W - 11260 H 27500 3/4.a tyto klíče secaIdent 002A DEC 000 042 Key 0C: E9 87 B4 17 25 55 31 56 a můžeš koukat do alejůja!!!!! :8) :8) :8) R^ |
![]() hery |
| 11.04.2009, 01:47.46 | |
heryide to i na Slovensku ked v digi tv to nedali |
![]() tunel |
| 11.04.2009, 09:56.19 | |
RE: Dgitv......SUPER...... |
![]() robertp |