Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2009, 19:10.05

Dgitv......

nejak sa to serka...asi je niekde burka!!!???!!
uživatel
Shumi21
10.04.2009, 19:39.08

digitv signal

Je problem v slovenskych programoch. Aj na ofiko.
uživatel
janci101
10.04.2009, 19:43.24

RE: Dgitv......

a viem preco?
uživatel
Binko
10.04.2009, 19:43.55

RE: Dgitv......

Búrka to neni.Veď CT1,2,HBO ide bez problemov,aj signál je OK.
uživatel
sused
10.04.2009, 19:49.32

RE: Dgitv......

presne tak, tie idu OK
uživatel
Binko
10.04.2009, 19:49.55

digitv signal

že by aj NovaSport bol slovenský program..? :O :)))
uživatel
ifuska
10.04.2009, 20:00.28

RE: Dgitv......

jj aj NOVA SPORT nejde
uživatel
Binko
10.04.2009, 20:01.23

Hayazuka

a neviete preco to nejde?
uživatel
Hayazuka
10.04.2009, 20:07.22

RE: Dgitv......

0850211112
uživatel
jklajban
10.04.2009, 20:10.04

Dgitv..burka je v kalhotách

vše běží jak má,žádné problémy.
uživatel
hery
10.04.2009, 20:10.13

RE: Dgitv......

Kamarát volal do BA. Vraj to riešia. Lenže dokedy to budu riešiť...???? :(( :(
uživatel
jklajban
10.04.2009, 20:11.29

hery

Ide, ale akosi na prd
uživatel
jklajban
10.04.2009, 20:19.47

jklajban

mimo nova sport,která trochu kostičkuje a seká vše ostatní včetně slovenských programů ok./Ústecko orlicko/
uživatel
hery
10.04.2009, 20:28.43

RE: Dgitv......

ja som to len kovil hokeju chcel pozerat...TAK KOSI JE MAJSTER!!!!....mne to bolo aj tak jedno kdo vyhral...len Slovan aby nevyhral !!!
uživatel
Shumi21
10.04.2009, 20:57.07

RE: Dgitv......

KOŠICEEE R^ R^ R^ ;) :)))
uživatel
Satmaster
10.04.2009, 21:12.00

hery

To je záhada, nejdu STVčky, markiza, JOJky, TA3
uživatel
jklajban
10.04.2009, 22:06.42

Re:Digi TV

Co bolo s tou dnes Digi tv už ti rumuni su trapny,nielenže nik nedviha na infolinke ale nevedia tri hodiny odstraniť zavadu!!!!!!!!!!!!.A ešte ten Sport 2 nechapem čo touž nejde ked stale na Sport1 ho stale reklamuju.To je ako keby som chytal STV1 bez STV2.Riadnu schizofreniu v tom maju.Poradťe inač hadžem lavor do jazera
uživatel
tunel
10.04.2009, 22:26.52

RE: Dgitv......

Astra 23,5°E - karty Skylink a Gital - bez problemov.
uživatel
ahe56
10.04.2009, 22:29.42

tunel

uklidni hormon,vždyť to jsou jen rumunské a maďarské blbosti,koukej na něco pořádnýho a nestarej se o to zda rumun,nebo maďar má problémy,nebo né.Jsou tak nádherné programy všude jinde na orbitu,že toto mě nemůže vůbec rozhodit :8) :8) :8) :8) R^ vy jste všichni snad závisláci na této platformě,to snad není možné
:fuming: :bomb:
uživatel
hery
10.04.2009, 22:33.43

hery

je v poriadku čo hovoriš len u nas na Slovensku ešte taku formu digitalizacie nemame a neporadiš mi o tom Sporte2 už desať dni vysiela a na Slovensku to nejde
uživatel
tunel
10.04.2009, 22:52.42

tunel

Sport 2 Czechia PROMO - druzica Amos 4°W - 11260 H 27500 3/4. Neskusal som, druzicu Amos uz nechytam - kvoli jednemu kanalu nebudem pridavat dalsie LNB - futbalu je vsade dost. Klikni tu hore na Satelity.
uživatel
ahe56
10.04.2009, 23:08.44

ahe56

len si myslim že by to malo byť na Intelsat 1002 kde vysiela aj Sport 1
uživatel
tunel
10.04.2009, 23:20.47

tunel

dej Amos 4°W - 11260 H 27500 3/4.a tyto klíče seca
Ident 002A
DEC 000 042
Key 0C: E9 87 B4 17 25 55 31 56
a můžeš koukat do alejůja!!!!! :8) :8) :8) R^
uživatel
hery
11.04.2009, 01:47.46

hery

ide to i na Slovensku ked v digi tv to nedali
uživatel
tunel
11.04.2009, 09:56.19

RE: Dgitv......

SUPER......
uživatel
robertp