| 10.04.2009, 20:24.39 | |
Žádost redakci - záležitost nicku =Antonín=Vážená redakce a administrátoři, rád bych se ještě jednou touto veřejnou formou zeptal na kauzu "Antonín". Tento určitě z řady vybočující uživatel (+ nebo - si dosaďte podle chuti) byl nedávno ztrestán. Jestli se nepletu, tak dostal "banán" neboli BAN, z čehož jsem usoudil, že bude za chvíli zpět. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem si vzhledem k vašim posledním krokům přečetl pravidla diskuse a zjistil, že "banán" je trvalá záležitost! V blacklistu je tento nick uveden jako zablokovaný na neomezenou dobu. Vzhledem k často velmi zajímavým příspěvkům tohoto uživatele prosím admina, který ho bloknul, aby postnul odkazy na diskuse, kde se tento uživatel hrubě provinil tak, abych si mohl udělat sám obrázek o (ne)spravedlnosti trestu. Pevně věřím, že to pro admina nebude časově náročné diskusi dohledat. Děkuji za ochotu. |
![]() Jantars |
| 10.04.2009, 20:25.50 | |
RE: Žádost redakci - záležitost nicku =Antonín...oddnes platia nové pravidlá a ty si ich hneď v prvý deň porušil. |
![]() oneeeee |
| 10.04.2009, 21:29.49 | |
RE: Žádost redakci - záležitost nicku =Antonín...A co kdyby sis to vyhledal sam. Tech vlaken bylo totiz nezpocet, kde se vyse jmenovany pan dopoustel porusovani pravidel, urazky ostatnich ctenaru, dokonce celych komunit, urazky administratoru, politicko - filozicke prispevky absolutne nesouvisejici se satelitni problematikou atd atd.Ano ban je trvale vylouceni z fora a mohu te ujistit, ze pokud ja budu adminem, tak tady poradek bude. |
![]() 007 |
| 10.04.2009, 21:51.13 | |
RE: Žádost redakci - záležitost nicku =Antonín...mě by zajímalo, jestli existujou nějaký pravidla taky pro adminy, protože už mi tady bylo adminem vyhrožováno, což je v pravidlech pro čtenáře zakázaný.modelová situace. admin ztratí nadhled a trochu zapomene, že se nacházíme na internet fóru a nejde o žádný dramatický věci. v návalu vzteku a pro osobní antipatie podá na uživatele trestní oznámení, vymyslet si může cokoliv, třeba prodej kopírovaných DVD. po nějakém čase takového obviněnce navštíví doma policie a otevřít jim příde dědeček dotyčného, který není na takové návštěvy zvyknutý a dostane z toho infarkt. tím se původně malicherná věc dostává do krajně zajímavý roviny, jejíž konec nelze asi ani domyslet. |
![]() pavlace |
| 10.04.2009, 21:57.10 | |
RE: Žádost redakci - záležitost nicku =Antonín...trestní řád naštěstí pamatuje na křivé obvinění...Pavlace, poslouchej, už mlč, uděláš nejlépe a myslím to v dobrém R^ |
![]() Babui |
| 10.04.2009, 21:58.10 | |
Žádost redakci - záležitost nicku =Antonín...Ono má vše svý plus i mínus... ale nebylo by od věci "007" nahradit jinou zkratkou? Také na 3 písmena ;) |
![]() smscz |
| 10.04.2009, 22:02.05 | |
votimondNa spolecnost T-Mobile Czech Republic a.s. jsme se jiz obratili. V tvem pripade poruseni pravidel 2,7,8. |
![]() 007 |