Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2009, 20:28.37

Optikum 4050

Poraďte prosím!Nejdu mi titulky na optikum4050cx,aj keď stlačim prislušné tlačidlo na ovládaní.
uživatel
RADO79
10.04.2009, 22:16.37

re:Optikum 4050

a teď se nezlob - Levně koupeno draze zaplaceno!!!
Shit komplet za 2999,-Kč
Navštiv svého prodavače, či prodejnu, kde již pěkných pár kousků prodali.
Hodně štěstí R^
uživatel
Babui
10.04.2009, 23:52.52

RE: Optikum 4050

no to je smola ked nejdu mne to nevadi lebo ja nerada citam
uživatel
jopo166
11.04.2009, 07:08.55

RE:Optikum 4050

Optikum 4050 CX titulky neumí,měl sis koupit Opticum 7300CI2CX , v polsku je rozdíl 300 Kč mezi níma,u nás je 7300 předražená.
uživatel
habr