| 11.04.2009, 00:05.45 | |
Titulky u Nat. Geo WILDČau, mám přístroj golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed...chci se zeptat, jestli mi někdo neporádí sw,který by mi umožňoval mít titulky u NAT. GEO. WILD..mám tam teď sw 24Mar2009 a ten mi po čase zresetuje celý přístroj..dík za odpovědi |
![]() Lucas21 |
| 11.04.2009, 02:17.27 | |
RE: Titulky u Nat. Geo WILDahoj mam jeden tenhle pristroj ale titulky se mi u tohoto programu nedari rozjet.....jsou dvb ale jedou mi na fergusonech |
![]() Meidny2 |
| 11.04.2009, 04:29.46 | |
RE: Titulky u Nat. Geo WILDty nové softy jedou ,i AU digi ,ale resetují a jsou na nic |
![]() pierrepetr |
| 11.04.2009, 07:05.12 | |
RE: Titulky u Nat. Geo WILDpokud se nepletu tak poslední soft už je OK a titulky už nezboří setting, projistotu ověřte u Kapaxe na cssf |
![]() poky1 |
| 11.04.2009, 11:48.40 | |
RE: Titulky u Nat. Geo WILDAhoj.Já osobně bych tam nedával ani jeden z posledních a počkal až bude nový. Přijdeš o Cryptoworks v keys. 24.Marca je špatný.A 2Aprýl nebo kdy to vyšlo umí ty písmenka ,ale já si počkám na sw.HS. ;) |
![]() koax |
| 11.04.2009, 13:52.46 | |
De: koaxa co prosim tě znamená u těch softwarů to HS? |
![]() Lucas21 |
| 13.04.2009, 14:48.19 | |
RE: Titulky u Nat. Geo WILDDej si tam ten z 2.4.09 ale nejlepší taky neni viz. https://www.parabola.cz/forum/topic-36230/ ale u nat geo wild s cz titulkama mi to neudělalo.Jen s rumunskejma na disc.scien. Ale jinak to jde. |
![]() manitou |