Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 00:05.45

Titulky u Nat. Geo WILD

Čau, mám přístroj golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed...chci se zeptat, jestli mi někdo neporádí sw,který by mi umožňoval mít titulky u NAT. GEO. WILD..mám tam teď sw 24Mar2009 a ten mi po čase zresetuje celý přístroj..dík za odpovědi
uživatel
Lucas21
11.04.2009, 02:17.27

RE: Titulky u Nat. Geo WILD

ahoj mam jeden tenhle pristroj ale titulky se mi u tohoto programu nedari rozjet.....jsou dvb ale jedou mi na fergusonech
uživatel
Meidny2
11.04.2009, 04:29.46

RE: Titulky u Nat. Geo WILD

ty nové softy jedou ,i AU digi ,ale resetují a jsou na nic
uživatel
pierrepetr
11.04.2009, 07:05.12

RE: Titulky u Nat. Geo WILD

pokud se nepletu tak poslední soft už je OK a titulky už nezboří setting, projistotu ověřte u Kapaxe na cssf
uživatel
poky1
11.04.2009, 11:48.40

RE: Titulky u Nat. Geo WILD

Ahoj.Já osobně bych tam nedával ani jeden z posledních a počkal až bude nový. Přijdeš o Cryptoworks v keys. 24.Marca je špatný.A 2Aprýl nebo kdy to vyšlo umí ty písmenka ,ale já si počkám na sw.HS. ;)
uživatel
koax
11.04.2009, 13:52.46

De: koax

a co prosim tě znamená u těch softwarů to HS?
uživatel
Lucas21
13.04.2009, 14:48.19

RE: Titulky u Nat. Geo WILD

Dej si tam ten z 2.4.09 ale nejlepší taky neni viz. https://www.parabola.cz/forum/topic-36230/ ale u nat geo wild s cz titulkama mi to neudělalo.Jen s rumunskejma na disc.scien. Ale jinak to jde.
uživatel
manitou