| 21.04.2009, 16:42.40 | |
Czechlink stará kartaMám takovou perličku a nevím jak je to možné, můj příbuzný si před cca 2 roky koupil sat přijímač na tehdejší czechlink, dva roky měl odpojený přijímač a měl Digi tv, teď ta zajímavost s digi skončil zapojil starý přijímač s touto starou kartou a jde mu celá nabídka Skylink, no kdybych to neviděl na vlastní oči, tak neuvěřím. Osobně si myslím, že mu to zablokují až přijde nějaká aktualizace přes sat. Co si o tom myslíte??? |
![]() jurkaturk |
| 21.04.2009, 17:11.32 | |
Czechlink stará kartaTaky jsem to zažil,asi 1,5půl roku tomu po vložení 2,5roků nepouživané karty czech link - vše šlapalo 20dnů-pak už jen základ. |
![]() RTVSAT |
| 21.04.2009, 20:25.40 | |
RE: Czechlink stará kartaJe to pouze 20 denní automatická aktivace... |
![]() PetrT |