Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
21.04.2009, 16:42.40

Czechlink stará karta

Mám takovou perličku a nevím jak je to možné, můj příbuzný si před cca 2 roky koupil sat přijímač na tehdejší czechlink, dva roky měl odpojený přijímač a měl Digi tv, teď ta zajímavost s digi skončil zapojil starý přijímač s touto starou kartou a jde mu celá nabídka Skylink, no kdybych to neviděl na vlastní oči, tak neuvěřím. Osobně si myslím, že mu to zablokují až přijde nějaká aktualizace přes sat. Co si o tom myslíte???
uživatel
jurkaturk
21.04.2009, 17:11.32

Czechlink stará karta

Taky jsem to zažil,asi 1,5půl roku tomu po vložení 2,5roků nepouživané karty czech link - vše šlapalo 20dnů-pak už jen základ.
uživatel
RTVSAT
21.04.2009, 20:25.40

RE: Czechlink stará karta

Je to pouze 20 denní automatická aktivace...
uživatel
PetrT