Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.05.2009, 15:14.12

History Chanel cz?

Dobry den,
pokazde kdyz zapnu nahodne tento kanal jde mi v angl. budto mam takovou smulu ze chytnu onech 30% co nejsou v cz.
nebo nevim....
audio stopu pritom mam na cz.
jeste mi tam behaji nejake titulky v čemsi...
nevim jak je vypnout pres tlacitko v komu to nejde.
mam Humax CRCI 5500+ Skylink
ted co bezi porad mi taky nejde v cz Vam joo?
uživatel
tompr
03.05.2009, 15:24.43

History Chanel cz

Česky jsem tam slyšel už ve čtvrtek 30.4., v pátek 1.5. také. Ale opravdu jen náhodně.
uživatel
smscz
03.05.2009, 17:12.02

RE: History Chanel cz?

no ja čekal oneh 70% cz to mi prijde spiš obracene...
uživatel
tompr
03.05.2009, 17:24.23

RE: History Chanel cz?

No česky jsem slyšel zatím asi tři pořady, jinak všechno englisch, zajímavé. Asi nestíhají dabovat :-)
uživatel
Ľudmila
04.05.2009, 17:35.50

History Chanel HD

hlavne zeje tam ceska stopa a nejde!ale madarska ta ide jak omega sila.
uživatel
vito1