| 03.05.2009, 15:14.12 | |
History Chanel cz?Dobry den,pokazde kdyz zapnu nahodne tento kanal jde mi v angl. budto mam takovou smulu ze chytnu onech 30% co nejsou v cz. nebo nevim.... audio stopu pritom mam na cz. jeste mi tam behaji nejake titulky v čemsi... nevim jak je vypnout pres tlacitko v komu to nejde. mam Humax CRCI 5500+ Skylink ted co bezi porad mi taky nejde v cz Vam joo? |
![]() tompr |
| 03.05.2009, 15:24.43 | |
History Chanel czČesky jsem tam slyšel už ve čtvrtek 30.4., v pátek 1.5. také. Ale opravdu jen náhodně. |
![]() smscz |
| 03.05.2009, 17:12.02 | |
RE: History Chanel cz?no ja čekal oneh 70% cz to mi prijde spiš obracene... |
![]() tompr |
| 03.05.2009, 17:24.23 | |
RE: History Chanel cz?No česky jsem slyšel zatím asi tři pořady, jinak všechno englisch, zajímavé. Asi nestíhají dabovat :-) |
![]() Ľudmila |
| 04.05.2009, 17:35.50 | |
History Chanel HDhlavne zeje tam ceska stopa a nejde!ale madarska ta ide jak omega sila. |
![]() vito1 |