| 03.05.2009, 15:58.03 | |
Kathrein USF 910Prosím někoho,kdo tento přijímač provozuje,jestli by mohl napsat,co mu u něj nesedí. Pracuje s posledním sw dobře s motorem? Dík za reakce,závěr už si udělám sám |
![]() nemo |
| 04.05.2009, 16:45.34 | |
Posleddní kdo tvrdilže ho má byl Antonín a měl k němu jen mírné vyhrady,kontakt ale neznám.Zkus místní vyhledavač. |
![]() spyko |