Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.05.2009, 15:58.03

Kathrein USF 910

Prosím někoho,kdo tento přijímač provozuje,jestli by mohl napsat,co mu u něj nesedí. Pracuje s posledním sw dobře s motorem? Dík za reakce,závěr už si udělám sám
uživatel
nemo
04.05.2009, 16:45.34

Posleddní kdo tvrdil

že ho má byl Antonín a měl k němu jen mírné vyhrady,kontakt ale neznám.Zkus místní vyhledavač.
uživatel
spyko