| 03.05.2009, 17:36.29 | |
Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500GB?Dobrý,mám Vantage 110OS a chcel by som si kúpiť nejaké HDD na nahrávanie.Viete mi poradiť či je tento SEAGATE Pipeline HD 500GB dobrý k tomuto príjmači alebo existuje aj dačo lepšie?Dakujem |
![]() bvb09 |
| 03.05.2009, 17:53.57 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...disky Seagate PIPELINE jsou speciálně navržené pro práci ve vysokých teplotách. Mají toleranci provozní teploty až do 70st.C, takže bych typnul, že bude pro tento přijímač dobrý. Jen, aby se ti příliš nepřehříval procesor. Asi i tak by to chtělo nějaké přídavné chlazení. |
![]() prochor |
| 03.05.2009, 18:00.46 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...Mám ho ve Vantage HD 8000S a docela problémy s detekci a následně s restartem přijímače, bez ohledu na fw a naformátování přímo v přijímači. Možná špatnej kousek, ale nemám možnost dalšího srovnání. Takže u mě mínus. |
![]() meduzka |
| 03.05.2009, 18:55.50 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...Do HD 1100S ho nedostaneš, poohlédni se po externím disku s vlastním napájením, např. WD 500GB s připojením přes USB. |
![]() milanm |
| 03.05.2009, 21:43.24 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...Dakujem,a ten wd500gb je v jakej cene priblizne popripadne na neho odkaz...diky |
![]() bvb09 |
| 03.05.2009, 22:02.45 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...WD My Book Essential 2.0 500GB, USB2.0 |
![]() milanm |
| 03.05.2009, 22:15.02 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...A mas s tym skusenosti? |
![]() bvb09 |
| 03.05.2009, 22:26.22 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...Ano, s tímto by to mělo chodit, dával jsem jich několik a bez problému. Pozor, jsou i WD s USB a SATA připojením, s těmi dobrou zkušenost nemám, doporučuji Ti tento typ jen s USB http://www.maximax.sk/product/500gb-wd-my-book-essential-edition-2-usb-20-externy-7128/ |
![]() milanm |
| 03.05.2009, 22:28.20 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...... a ten odkaz ber jako příklad kolik asi tak stojí, neumím na slovenských stránkách vyhledávat :-/ |
![]() milanm |
| 03.05.2009, 23:05.04 | |
RE: Vantage HD 1100S a SEAGATE Pipeline HD 500...Dakujem este raz |
![]() bvb09 |