| 03.05.2009, 17:13.22 | |
@hery motorZdravím,měl bych zájem o ten Váš motor.Mužem se něják domluvit?Nemohu tu nikde na Vás sehnat kontakt,tak zakládám toto vlákno,protože na staré už jste se asi nekoukal.Můj e-mail Tomzautocontu@seznam.cz Přeji hezký den. |
![]() Foma |