Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 11:56.12

MGM

to čo majú za obraz to MGM obraz v obraze :laughing:
uživatel
Jupi
07.05.2009, 11:59.42

RE: MGM

Už jsem na degradaci obrazu MGM platformu Skylink upozornil. Už se to řeší.
uživatel
redakce
07.05.2009, 12:02.10

redakce

dakujem lebo na to nedá pozerať R^
uživatel
Jupi
07.05.2009, 12:07.45

RE: MGM

počítá Skylink do budoucna se zařazením česko-vietnamské televize Ethnic-TV?
uživatel
vortimond
07.05.2009, 12:10.09

RE: MGM

vortimond: Bu de FTA na Hotbirdu, viz článek, tak proč na Skylinku?
uživatel
Bob24
07.05.2009, 12:20.58

RE: MGM

proto. maďarská M2 a Duna jsou taky FTA na hotbirdu a Skylink je brzo do nabídky zařadí.
uživatel
vortimond
07.05.2009, 12:46.46

RE: MGM

Už jsem si udělal letáky na Ethnic TV a dal jsem tam Vietnamskou vlajku :-) Chtěl bych to větvím ladit, uvidíme.
uživatel
Dejf
07.05.2009, 13:27.21

ethnic tv

1. chudáci vietnamci jsou ve všech médiích prakticky ignorovaný a nikde se o nich nic nedozvíme, akorát ve zprávách, když zrovna někoho vyhmátnou, jak provozuje někde ilegální pěstírnu trávy
2. je jich tady u nás hodně, možná třeba až 100.000
3. tahle stanice by mohla podporovat vzájemnou toleranci (cz titulky, pořady z místního prostředí) narozdíl od těch maďarských programů, který budou spíš podporovat izolaci
uživatel
vortimond
07.05.2009, 13:43.31

to vortimond

spravy o neznasanlivosti slovakov s madarmi mas asi len od politikov, v sucasnosti su vztahy asi najlepsie , pre nakupy slovakov v madarsku
uživatel
Duzu
07.05.2009, 14:01.10

RE: MGM

4. vietkong je CZ+SK fenomén, zatímco maďaři v čechách prakticky žádný neexistujou
5. vietnamský programy žádná platforma nenabízí, maďarský nabízí už celý roky UPC a DIGI TV
6. vietnamci mají na satu jednu fta stanici, maďarských fta programů je všude po orbitu podstatně víc, jeden dokonce v HD
uživatel
vortimond
07.05.2009, 19:15.12

MGM

koukej na tento program třeba na ŘEKOUNECH IRDETO2 a neotravuj blbostmi tady život.Tam vše jede OK,a je pokoj,zde jsou pořád nějaké problémy,to snad není možné !!!!
čechůni to je pozdrav z ZURICHU ,čau hery!!!!dnes jsem dorazil.
uživatel
hery
07.05.2009, 19:42.44

RE: MGM

se máš. přivezeš mi kartu doufám
uživatel
vortimond
07.05.2009, 19:48.09

vortimond

to víš,že všechno proberu/od pirátských sklepů až po ofic.prodejny/jako vždy,když jedu za svou nejstarší dcerkou.ženský zas to svoje,vždyť to znáš!!!!!! v pondělí jsem zas zde,jinak čau!!!
uživatel
hery
07.05.2009, 20:00.26

RE: MGM

já mám sestřenku v anglii. líbí se jí tam, z čehož mám na rozdíl od většiny příbuzenstva docela radost. určitě něco objednám. aspoň freesat from sky minimálně. tam je bez poplatků CH4 HD.
uživatel
vortimond
07.05.2009, 20:18.18

vortimond

To je možné ,ale Hery podporuje čechy ve švýcarech ,proto tam jel,se Švédskem je další hráč našich R^
uživatel
misut
07.05.2009, 20:30.07

RE: MGM

ale pořád nevím, jak to přesně funguje. je to každopádně podobná služba jako cs link/skylink. všechno vybavení vám zůstává a karta je aktivní neomezeně. ale standardně dodávají SD přijímač. takže počítám, že se k tomu musí zakoupit za 49 liber Sky HD box. oproti FTA jsou tam i některý SD programy kódovaný ve videoguard, jako FIVE USA a pár dalších.
uživatel
vortimond
07.05.2009, 21:48.13

RE: MGM

aha. takže to bude asi takhle. ten HD PVR box si musíte koupit za plnou cenu (195-275 liber) někde mimo sky. prý se dají objednat přes net nebo občas koupit v tescu a tak podobně. k tomu potom potřebujete tu freesat-from-sky kartu. prodává jí přímo sky za 20 liber. a pak to asi nějak spárujou telefonicky při aktivaci, protože služba jako taková je bez smlouvy.
uživatel
vortimond
07.05.2009, 22:23.59

RE: MGM

jo, je to přesně tak. až na to párování. kartu můžete po telefonický aktivaci používat v libovolném boxu. ale přesto je možný, že sky po vás bude chtít nějaký sériový číslo nebo něco takovýho. ale to jenom při tý první aktivaci. potom už je ta karta přenositelná.
uživatel
vortimond