| 07.05.2009, 11:56.12 | |
MGMto čo majú za obraz to MGM obraz v obraze :laughing: |
![]() Jupi |
| 07.05.2009, 11:59.42 | |
RE: MGMUž jsem na degradaci obrazu MGM platformu Skylink upozornil. Už se to řeší. |
![]() redakce |
| 07.05.2009, 12:02.10 | |
redakcedakujem lebo na to nedá pozerať R^ |
![]() Jupi |
| 07.05.2009, 12:07.45 | |
RE: MGMpočítá Skylink do budoucna se zařazením česko-vietnamské televize Ethnic-TV? |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 12:10.09 | |
RE: MGMvortimond: Bu de FTA na Hotbirdu, viz článek, tak proč na Skylinku? |
![]() Bob24 |
| 07.05.2009, 12:20.58 | |
RE: MGMproto. maďarská M2 a Duna jsou taky FTA na hotbirdu a Skylink je brzo do nabídky zařadí. |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 12:46.46 | |
RE: MGMUž jsem si udělal letáky na Ethnic TV a dal jsem tam Vietnamskou vlajku :-) Chtěl bych to větvím ladit, uvidíme. |
![]() Dejf |
| 07.05.2009, 13:27.21 | |
ethnic tv1. chudáci vietnamci jsou ve všech médiích prakticky ignorovaný a nikde se o nich nic nedozvíme, akorát ve zprávách, když zrovna někoho vyhmátnou, jak provozuje někde ilegální pěstírnu trávy2. je jich tady u nás hodně, možná třeba až 100.000 3. tahle stanice by mohla podporovat vzájemnou toleranci (cz titulky, pořady z místního prostředí) narozdíl od těch maďarských programů, který budou spíš podporovat izolaci |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 13:43.31 | |
to vortimondspravy o neznasanlivosti slovakov s madarmi mas asi len od politikov, v sucasnosti su vztahy asi najlepsie , pre nakupy slovakov v madarsku |
![]() Duzu |
| 07.05.2009, 14:01.10 | |
RE: MGM4. vietkong je CZ+SK fenomén, zatímco maďaři v čechách prakticky žádný neexistujou5. vietnamský programy žádná platforma nenabízí, maďarský nabízí už celý roky UPC a DIGI TV 6. vietnamci mají na satu jednu fta stanici, maďarských fta programů je všude po orbitu podstatně víc, jeden dokonce v HD |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 19:15.12 | |
MGMkoukej na tento program třeba na ŘEKOUNECH IRDETO2 a neotravuj blbostmi tady život.Tam vše jede OK,a je pokoj,zde jsou pořád nějaké problémy,to snad není možné !!!!čechůni to je pozdrav z ZURICHU ,čau hery!!!!dnes jsem dorazil. |
![]() hery |
| 07.05.2009, 19:42.44 | |
RE: MGMse máš. přivezeš mi kartu doufám |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 19:48.09 | |
vortimondto víš,že všechno proberu/od pirátských sklepů až po ofic.prodejny/jako vždy,když jedu za svou nejstarší dcerkou.ženský zas to svoje,vždyť to znáš!!!!!! v pondělí jsem zas zde,jinak čau!!! |
![]() hery |
| 07.05.2009, 20:00.26 | |
RE: MGMjá mám sestřenku v anglii. líbí se jí tam, z čehož mám na rozdíl od většiny příbuzenstva docela radost. určitě něco objednám. aspoň freesat from sky minimálně. tam je bez poplatků CH4 HD. |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 20:18.18 | |
vortimondTo je možné ,ale Hery podporuje čechy ve švýcarech ,proto tam jel,se Švédskem je další hráč našich R^ |
![]() misut |
| 07.05.2009, 20:30.07 | |
RE: MGMale pořád nevím, jak to přesně funguje. je to každopádně podobná služba jako cs link/skylink. všechno vybavení vám zůstává a karta je aktivní neomezeně. ale standardně dodávají SD přijímač. takže počítám, že se k tomu musí zakoupit za 49 liber Sky HD box. oproti FTA jsou tam i některý SD programy kódovaný ve videoguard, jako FIVE USA a pár dalších. |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 21:48.13 | |
RE: MGMaha. takže to bude asi takhle. ten HD PVR box si musíte koupit za plnou cenu (195-275 liber) někde mimo sky. prý se dají objednat přes net nebo občas koupit v tescu a tak podobně. k tomu potom potřebujete tu freesat-from-sky kartu. prodává jí přímo sky za 20 liber. a pak to asi nějak spárujou telefonicky při aktivaci, protože služba jako taková je bez smlouvy. |
![]() vortimond |
| 07.05.2009, 22:23.59 | |
RE: MGMjo, je to přesně tak. až na to párování. kartu můžete po telefonický aktivaci používat v libovolném boxu. ale přesto je možný, že sky po vás bude chtít nějaký sériový číslo nebo něco takovýho. ale to jenom při tý první aktivaci. potom už je ta karta přenositelná. |
![]() vortimond |