Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 10:22.55

SDC 5050 sdílení

zdar, mám dvě sdc 5050 v řežimu sdílení karty a na "slave" přijímači mi nejdou některé programy, které na "master" prijímači s kartou jdou, konkrétně TV Barrandov, STV1 a jěště něco. Je to sice blbost, ale docela mě to štve.
Zajímalo by mě, jestli se to tak chová normálně a je to "daň" za sdílení, nebo mám něco blbě.
Díky za každou radu.
uživatel
jtopman
07.05.2009, 15:28.43

RE: SDC 5050 sdílení

Je to u Koscomu normalni, sice barandov tusim by mel jit (aspon na Skylinku jde), ale s STV1 a jeste necim v multi je problem.
Jediny co si pamatuju je, ze jsem to kdysi rozchodil ale na kazdem prijimaci byl jiny FW, bohuzel uz nevim jaka verze na kterym
uživatel
J a
07.05.2009, 17:40.51

RE: SDC 5050 sdílení

Najít v softkamu staré klíče na crypto. a odmazat je.
uživatel
Karlos1
09.05.2009, 13:56.31

RE: SDC 5050 sdílení

Vyzkoušel jsem,co jste mi radili výše, ale furt se to chová stejně :fuming:
uživatel
jtopman