| 07.05.2009, 10:22.55 | |
SDC 5050 sdílenízdar, mám dvě sdc 5050 v řežimu sdílení karty a na "slave" přijímači mi nejdou některé programy, které na "master" prijímači s kartou jdou, konkrétně TV Barrandov, STV1 a jěště něco. Je to sice blbost, ale docela mě to štve.Zajímalo by mě, jestli se to tak chová normálně a je to "daň" za sdílení, nebo mám něco blbě. Díky za každou radu. |
![]() jtopman |
| 07.05.2009, 15:28.43 | |
RE: SDC 5050 sdíleníJe to u Koscomu normalni, sice barandov tusim by mel jit (aspon na Skylinku jde), ale s STV1 a jeste necim v multi je problem.Jediny co si pamatuju je, ze jsem to kdysi rozchodil ale na kazdem prijimaci byl jiny FW, bohuzel uz nevim jaka verze na kterym |
![]() J a |
| 07.05.2009, 17:40.51 | |
RE: SDC 5050 sdíleníNajít v softkamu staré klíče na crypto. a odmazat je. |
![]() Karlos1 |
| 09.05.2009, 13:56.31 | |
RE: SDC 5050 sdíleníVyzkoušel jsem,co jste mi radili výše, ale furt se to chová stejně :fuming: |
![]() jtopman |