Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 10:18.51

illusion m5

potrebujem poradit mam primac m5. pri zapnuti mi svieti on ale nezapne ho!prcistil som ho clenerom a na novo nahral no nepomohlo!vie mi niekto poradit???vdaka...
uživatel
mako45
07.05.2009, 12:56.48

RE: illusion m5

vsak som ti pisal minule, a nebol to cleaner, ktory si mal pouzit, precitaj si to este raz
uživatel
reavis