Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 17:19.12

Pin Openbox

Prosim vas ako mam vymazat PIN na Openboxe 810 neviem sa nikde dostat vsade pyta PIN . Neviem ho.aj som flesoval primac a nepomohlo.
dakujem
uživatel
intel
07.05.2009, 17:35.27

RE: Pin Openbox

predvolený je 9200, skús ten
uživatel
Dukeso
07.05.2009, 17:55.32

RE: Pin Openbox

Továrenské nastavenia R^
uživatel
yloh
07.05.2009, 18:49.58

RE: Pin Openbox

reset prijímača pri zadaní predvoleného kódu pokial nevieme, alebo zabudneme pin je samozrejmosť, aspoň dúfam ;)
uživatel
Dukeso
07.05.2009, 22:39.38

RE:yloh

No neviem,ako by sa dostal do toho továrenského nadstavenia,keď mu všade pýta pin.Použiť servisný pin a vypnúť všetko pozapinané.
uživatel
letas
07.05.2009, 23:01.20

RE: Pin Openbox

přehrát soft.
uživatel
Tomik535
07.05.2009, 23:05.11

RE: Pin Openbox

By mě zajímalo co tam má za firmware.
uživatel
BIDLO