| 07.05.2009, 17:19.12 | |
Pin OpenboxProsim vas ako mam vymazat PIN na Openboxe 810 neviem sa nikde dostat vsade pyta PIN . Neviem ho.aj som flesoval primac a nepomohlo.dakujem |
![]() intel |
| 07.05.2009, 17:35.27 | |
RE: Pin Openboxpredvolený je 9200, skús ten |
![]() Dukeso |
| 07.05.2009, 17:55.32 | |
RE: Pin OpenboxTovárenské nastavenia R^ |
![]() yloh |
| 07.05.2009, 18:49.58 | |
RE: Pin Openboxreset prijímača pri zadaní predvoleného kódu pokial nevieme, alebo zabudneme pin je samozrejmosť, aspoň dúfam ;) |
![]() Dukeso |
| 07.05.2009, 22:39.38 | |
RE:ylohNo neviem,ako by sa dostal do toho továrenského nadstavenia,keď mu všade pýta pin.Použiť servisný pin a vypnúť všetko pozapinané. |
![]() letas |
| 07.05.2009, 23:01.20 | |
RE: Pin Openboxpřehrát soft. |
![]() Tomik535 |
| 07.05.2009, 23:05.11 | |
RE: Pin OpenboxBy mě zajímalo co tam má za firmware. |
![]() BIDLO |